Dámske hodinky Michael Kors Parker Watch MK6932 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, trblietavý kamienkový rám a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely perleťový ciferník s lesklými indexmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Parker

Dámske hodinky Michael Kors Parker


Hodinky Michael Kors MK6951 Parker kombinujú 39 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný látkový remienok s tradičnou prackou. Má krištáľový rám a biely analógový ciferník s krištáľovými značkami hodín, dátumovku, chronografové subciferníky a luminiscenčné ručičky, ktoré sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Parker


Hodinky Michael Kors MK6984 Parker kombinujú 39 mm zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičným zapínaním na pracku. Má krištáľový kryt a čierny ciferník s chronografom a dátumovkou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Parker


Hodinky Michael Kors MK6986 Parker kombinujú 39 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a červený kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má krištáľový kryt a červený ciferník s chronografom a dátumovkou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Parker


Predstavujeme vám dámske hodinky Petite Darci od Michaela Korsa. Tieto módne hodinky sú vybavené kombináciou dvojfarebného puzdra z nehrdzavejúcej ocele, ktoré má striebornú farbu a je zdobené detailmi z ružového zlata. Puzdro je spojené s náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je doplnený sponou na rozmiestnenie pomocou tlačidla pre bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka púzdra: 26 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50m

Dámy Michael Kors Petite Darci Strieborný ciferník Dvojfarebný Mk3298


Tieto nádherné dvojfarebné náramkové hodinky dodajú vášmu každodennému vzhľadu šmrnc. Náramok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má dvojfarebný dizajn pozlátený ružovým zlatom zdobený trblietavými krištáľovými detailmi. Hodinky majú tiež strieborný ciferník s ružovým zlatom pokoveným kryštálom zdobeným subciferníkom a ružovým zlatom pozlátenými hodinovými značkami. Ukončené zapínaním na sponu pre pohodlné nosenie.

Dámsky dvojfarebný krištáľový náramok Michael Kors Portia


Vďaka oslnivej expozícii trblietavých kamienkov zasadených do malého subciferníka, ktorý sa nachádza na ružovo pozlátenej tvári, bude určite vyzerať skvele ku každému outfitu. Pripevňuje sa bezpečne pomocou náramku z nehrdzavejúcej ocele pozláteného ružovým zlatom pre pohodlné nosenie. Šírka púzdra: 36 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámske hodinky Michael Kors Portia


Dodajte svojmu každodennému noseniu nádych elegancie s týmito úžasnými hodinkami s čiernym koženým remienkom. Tieto nádherné hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Pyper, majú trblietavý čierny ciferník s kontrastným pozláteným puzdrom ciferníka a značkami. Značky sú tiež vybavené detailom dlažobného kameňa, ktorý dodáva hodinkám sofistikovaný vzhľad. Ciferník je doplnený jemným čiernym koženým remienkom s tradičným zapínaním na pracku. Noste ako nadčasový doplnok alebo spárujte s cennými zlatými doplnkami Michael Kors na dotvorenie vášho vzhľadu.

Dámske hodinky Michael Kors Pyper s pozláteným kryštálom s čiernym ciferníkom s koženým remienkom