Tento nádherný Michael Kors je zasadený do ocele pozlátenej ružovým zlatom a zdobený trblietavými drahokamami. Okrúhly strieborný ciferník obsahuje deň/dátum a 24-hodinové subciferníky a kamienkové hodinové značky. Ideálny darček pre niekoho výnimočného. Hĺbka púzdra: 10 mm. Šírka púzdra: 33 mm. Vodeodolnosť: 30m. Strojček hodiniek: Quartz

Dámske hodinky Michael Kors Mini-veľkosť Parker

Dámske hodinky Michael Kors Mini-veľkosť Parker


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu žiarivý konečný vzhľad s týmito úžasnými hodinkami Parker. Kus je vyrobený s ružovým zlatom pozláteným puzdrom, ktoré obsahuje ružový ciferník. Ciferník je zdobený kvetinovým vzorom s veľkými kryštálovými indexmi. Kúsok je zakončený jemným ružovým koženým remienkom a tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Michael Kors Parker s ružovým pozláteným krištáľovým ciferníkom s ružovým koženým remienkom


Hodinky Michael Kors MK4695 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Parker s ružovým zlatom


Hodinky Michael Kors MK7286 kombinujú 39 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Parker s ružovým zlatom


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu žiarivý konečný vzhľad s týmito úžasnými hodinkami Parker. Kus je vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s bielym ciferníkom. Ciferník je zdobený kvetinovým vzorom pozláteným ružovým zlatom s veľkými kryštálovými indexmi. Kúsok je zakončený jemným ružovým koženým remienkom a tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Michael Kors Parker s kryštálovým ciferníkom z nehrdzavejúcej ocele so sivým koženým remienkom


Tieto úžasné oceľové hodinky Michael Kors sú navrhnuté tak, aby upútali pozornosť ľudí. Nádherná kamienková súprava obruby a ciferníka je vybavená strieborným multifunkčným chronografom a dátumovým okienkom. Veľkosť púzdra: 39 mm. Vodeodolnosť: 100 metrov. Strojček: Quartz

Dámske hodinky Michael Kors Parker


Nádherné hodinky Michael Kors vyrobené so štýlovým náramkom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným ružovým zlatom. Ciferník v tóne ružového zlata je obklopený trblietavým kamienkovým rámom so zodpovedajúcimi akcentmi v tóne ružového zlata s vedľajšími ciferníkmi pre dátum a 24-hodinový čas. Elegantné hodinky, ktoré dodajú šmrnc každému outfitu. Šírka púzdra: 33 mm. Vodotesnosť: 100 metrov. Quartzový strojček

Dámske hodinky Michael Kors Parker


Tieto moderné dámske hodinky od Michaela Korsa majú hnedý PVC remienok s logom a tradičným zapínaním na sponu. Má biely ciferník chronografu s dátumovkou a krištáľovými prvkami.

Dámske hodinky Michael Kors Parker