Dámske hodinky Michael Kors Lexington Rose Gold Chronograph MK7217 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z kovovej zliatiny ružového zlata s číslicou 0. Majú hnedý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Lexington Rose Gold s chronografom

Dámske hodinky Michael Kors Lexington Rose Gold s chronografom


Tieto krásne hodinky sú ideálne na každodenné nosenie. Hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Lexington, sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so ženským prepojeným náramkom a perforovanou lunetou. Akcenty hodiniek z nehrdzavejúcej ocele ďalej dopĺňa lesklý bledomodrý ciferník s textúrou. Hodinky sú zakončené zapínacou sponou pre väčší pokoj. Noste samostatne alebo zložte s vašimi obľúbenými šperkami Michael Kors pre trendový vzhľad vášho vzhľadu.

Dámsky náramok Michael Kors Lexington z nehrdzavejúcej ocele s modrým ciferníkom


Tieto nápadné trojfarebné náramkové hodinky sú ideálne pre tento sezónny trend zmiešaných kovov. Hodinky sú vyrobené z prepojeného náramku z nehrdzavejúcej ocele so zlatými a ružovým zlatom a majú perforovanú lunetu pozlátenú ružovým zlatom. Trikolórové detaily sú ešte zvýraznené textúrovaným krémovým ciferníkom a ružovým zlatom pozlátené hodinové značky a ručičky. Hodinky sú zakončené zapínacou sponou pre jednoduché nosenie a bezpečné vyberanie.

Dámsky trojfarebný krémový náramok Michael Kors Lexington


Hodinky Michael Kors MK7303 kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má zelený analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Lexington s dvojtónovým zeleným ciferníkom


Hodinky Michael Kors Ladies Liliane MK4650 kombinujú 33 mm okrúhle čierne keramické puzdro s trblietavým krištáľovým rámom a zodpovedajúci čierny keramický náramok so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník s perleťou so striebornými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Hĺbka puzdra približne 9,30 mm

Dámsky keramický náramok Michael Kors Liliane


Z kolekcie Liliane nám Michael Kors prináša tieto štýlové dámske hodinky. S bielym perleťovým ciferníkom a trblietavým kamienkovým rámom. Tieto hodinky sú doplnené zlatým náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámske hodinky Michael Kors Liliane


Z kolekcie Liliane nám Michael Kors prináša tieto dámske hodinky striebornej farby. S bielym perleťovým ciferníkom a trblietavým kamienkovým rámom. Tieto hodinky sú doplnené náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámske hodinky Michael Kors Liliane


Z kolekcie Liliane nám Michael Kors prináša tieto dámske hodinky v tóne ružového zlata. S bielym perleťovým ciferníkom a trblietavým kamienkovým rámom. Tieto hodinky sú doplnené náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámske hodinky Michael Kors Liliane