Dámske hodinky Michael Kors Lennox Gold Logo MK8939 kombinujú 45 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok zo zlatej kovovej zliatiny s nulou. Majú zlatý analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Lennox so zlatým logom

Dámske hodinky Michael Kors Lennox so zlatým logom


Dámske hodinky Michael Kors Lennox Rose Gold Plated Logo MK7230 kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z kovovej zliatiny ružového zlata s nulou. Majú analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky s logom Michael Kors Lennox s ružovým zlatom


Dámske hodinky Lennox Watch Michael Kors MK6988 kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, fazetovaný rám zo sady šumivých kameňov a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zlatými stredovými článkami so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník v zlatej farbe, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Lennox


Dámske hodinky Lennox Watch Michael Kors MK6989 kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, fazetovaný rám zo sady šumivých kameňov a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so stredovými článkami v tóne ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Lennox


Hodinky Michael Kors Ladies Lexington MK7241 kombinujú 38 mm okrúhle zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má perleťový analógový chronograf ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov. Hĺbka puzdra približne 12,70 mm

Dámsky náramok s chronografom Michael Kors Lexington


Hodinky Michael Kors Ladies Lexington MK7242 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má ružový perleťový analógový chronograf s dátumovkou, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov. Hĺbka puzdra približne 12,70 mm

Dámsky náramok s chronografom Michael Kors Lexington


Hodinky Michael Kors Ladies Lexington MK7243 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely perleťový analógový chronograf ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov. Hĺbka puzdra približne 12,70 mm

Dámsky náramok s chronografom Michael Kors Lexington


Tieto úžasné hodinky Lexington vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sú ideálne na to, aby vášmu každodennému vzhľadu dodali nádych iskry. Ozdobený trblietavými kryštálmi na ciferníku a náramku je zakončený zapínacou sponou pre jednoduché nosenie a bezpečné vyberanie.

Dámsky náramok Michael Kors Lexington Pave z nehrdzavejúcej ocele