Tieto moderné dámske hodinky od Michael Kors sa vyznačujú sivým PVC remienkom s logom a tradičným zapínaním na sponu. Má ružovo-zlatý ciferník s krištáľovými akcentmi na dvanástej, tretej, šiestej a deviatej hodine.

Dámske hodinky Michael Kors Jayne

Dámske hodinky Michael Kors Jayne


Novinkou pre AW17 sú hodinky Lauryn, ktoré sa dodávajú v klasickej alebo priateľskej veľkosti a zachovávajú sofistikovaný a elegantný vzhľad značky Michael Kors. Tento model sa môže pochváliť ružovo-zlatým odtieňom cez puzdro a náramok s bielym perleťovým ciferníkom, ktorý zvýrazňuje striedajúce sa rímske číslice. Kruh dlažobných kameňov obklopuje ručný mechanizmus, ktorý ladí s rámom osadeným kameňom a s detailmi dlažby v strede každého článku. Šírka púzdra: 33 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámsky pozlátený náramok Michael Kors Lauryn Rose


Dodajte svojej kolekcii hodiniek nadčasovú eleganciu s dizajnom Layton. Vyrobené s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s opulentným modrým perleťovým ciferníkom so striebornými ručičkami, indexmi a pútavým rámom z dlažobného kameňa. Dotvorený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Michael Kors Layton


Dodajte svojej kolekcii hodiniek nadčasovú eleganciu s dizajnom Layton. Vyrobené s ružovým zlatom pokovovaným iónovým puzdrom, ktoré obsahuje opulentný ružový perleťový ciferník s ručičkami v ružovom tóne, indexmi a pútavým rámčekom z dlažobného kameňa. Dotvorený ružovým zlatom iónovým článkovým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Michael Kors Layton Rose Gold


Tieto pútavé hodinky Layton vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sú ideálne na každodenné nosenie. Náramok a puzdro je pozlátené ružovým zlatom. Ciferník z ružového zlata zdobia ružové pozlátené hodinové obušky a ručičky s dátumovým okienkom na 4. hodine. Kus je zakončený zapínacou sponou pre ľahké nosenie a bezpečné vybratie.

Dámy Michael Kors Layton Rose chronograf ciferník Rose Gold Plated náramok


Dodajte svojej kolekcii hodiniek nadčasovú eleganciu s dizajnom Layton. Vyrobené s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje luxusný perleťový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata, indexmi a pútavým rámom z dlažobného kameňa. Zakončené taupe koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa

Dámske hodinky Michael Kors Layton s remienkom


Dodajte svojej kolekcii hodiniek nadčasovú eleganciu s dizajnom Layton. Vyrobené s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje opulentný perleťový ciferník s ručičkami v ružovo-zlatom tóne, indexy a pútavý rám z dlažobného kameňa. Dozdobený ružovým zlatom iónovým a nerezovým článkovým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky dvojfarebný náramok Michael Kors Layton


Hodinky Michael Kors Ladies Lennox Gift Set MK1053SET kombinujú 44 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z kovovej zliatiny ružového zlata s nulou. Majú strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Darčeková sada dámskych hodiniek Michael Kors Lennox