Dámske hodinky Michael Kors Everest Rose Gold MK7213 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z kovovej zliatiny ružového zlata s nulou. Majú strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Everest Rose Gold

Dámske hodinky Michael Kors Everest Rose Gold


Hodinky Michael Kors Ladies Everest Two Color Rose Gold Plated MK7214 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z kovovej zliatiny s číslicou 0. Majú strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Everest s dvojfarebným ružovým zlatom


Hodinky Michael Kors MK6971 Everest kombinujú 42 mm zlaté puzdro s krásnym krištáľovým kameňom a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má modrý ciferník chronografu s luminiscenčnými ručičkami a hodinovými značkami s dátumovkou medzi štvrtou a piatou hodinou, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Everest


Dámske hodinky Michael Kors Everest Watch MK6972 kombinujú 42 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele s čírym a tmavým rámom z kamienkovej bagety a náramok z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate so zapínaním na tlačidlo. Má čierny ciferník chronografu s dátumovým okienkom medzi štvrtou a piatou hodinou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Everest


Dámske hodinky Michael Kors Everest Watch MK6975 kombinujú 42 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s čírou a svetlou broskyňovou bagetou so súpravou kamienkov a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele s dláždenými stredovými článkami so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely ciferník chronografu s dátumovým okienkom medzi štvrtou a piatou hodinou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Everest


Michael Kors vytvoril tieto osviežujúce, elegantné hodinky z nehrdzavejúcej ocele zo svojej kolekcie Channing. Hladké strieborné tóny dopĺňajú prepychové bledomodré keramické články a ostré značky hodín s rímskymi číslicami pre minimalistický povrch. Šírka púzdra: 38 mm. Vodotesnosť: 100 metrov. Quartzový strojček

Dámske hodinky Michael Kors Channing


Dodajte svojmu oblečeniu nádherný lesk s týmito atraktívnymi dámskymi náramkovými hodinkami od Michaela Korsa. Jaryn je vyrobený z ocele pozlátenej ružovým zlatom a má okrúhly minimalistický ciferník, doplnený kamienkami obloženým rámom a elegantným pave náramkom. Skvelý doplnok pre očarujúcu módu alebo skvelý darček pre milovanú osobu. Šírka púzdra: 36 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámsky náramok Michael Kors Jaryn


Tieto jemné a ženské hodinky dodajú každému outfitu ružový romantický vzhľad. Hodinky sú súčasťou kolekcie Jaryn a obsahujú ružový náramok s akcentmi pozlátenými ružovým zlatom. Tenké puzdro na ciferník pozlátené ružovým zlatom je ďalej zdôraznené lesklým ciferníkom z ružového zlata a ružovým zlatom pozlátenými hodinovými značkami. Náramok je zakončený prehybovým zapínaním na sponu pre ľahké nosenie a bezpečné sťahovanie.

Dámsky ružový náramok Michael Kors Jaryn s ružovým zlatom