Hodinky HUGO 1540115 #Flash kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s čírymi bagetovými krištáľovými detailmi a strieborný sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou. Má analógový ciferník svetlého grapefruitového tónu, ktorý je chránený pod hesalitovým kryštálom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Hugo flash Mesh Stainless Steel Pink

Dámske hodinky Hugo flash Mesh Stainless Steel Pink


Hodinky HUGO 1540114 #Flash kombinujú 36 mm okrúhle púzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom s čírymi bagetovými krištáľovými detailmi a béžovým koženým remienkom s tradičnou prackou. Má ružovým zlatom brúsený analógový ciferník chránený pod hesalitovým kryštálom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske krištáľové hodinky Hugo flash s ružovým zlatom


Hodinky HUGO 1540117 #Friend kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový kožený remienok s tradičnou prackou. Rám je pokrytý ružovo-zlatým efektom a zdobený reliéfnym logom HUGO pre netradičný vzhľad. Má strieborný brúsený analógový ciferník s tromi ružovým pozláteným textúrovaným ciferníkom s dňom a dátumom, ktorý je chránený pod hesalitovým kryštálom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske ružové hodinky Hugo friend


Hodinky Go sú ideálne na každodenné nosenie. Diel vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s pištoľovým pokovovaním má kontrastný červený ciferník. Na ciferníku sú pokovované hodinové bodky a ručičky. Kus je zakončený jemným koženým remienkom v červenej farbe.

Dámske hodinky Hugo Go


Tento jednoduchý, ale elegantný dizajn Cherish bol vytvorený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatým ciferníkom so zodpovedajúcimi ručičkami. Tento model je tiež vybavený lešteným ružovým zlatým rámom a bol dokončený ružovým zlatom iónovým sieťovaným náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky sieťovaný náramok Hugo Cherish


Tento jednoduchý, ale elegantný dizajn Cherish bol vytvorený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatým ciferníkom so zodpovedajúcimi ručičkami. Tento model má tiež leštený rám v ružovo-zlatom tóne a je zakončený fialovým koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Hugo Cherish s remienkom


Hodinky Jaeger Le Coultre sa skladajú z 23 mm štvorcového púzdra z 18 karátového zlata a zlatého náramku s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Sila vzniká mechanickým pohybom. Tento model je tiež odolný voči striekajúcej vode. Kliknutím sem zobrazíte celú našu kolekciu dámskych hodiniek Prípadne, ak sa chcete opýtať alebo si prezrieť položky osobne, zavolajte alebo navštívte miestnu predajňu TH Baker. Kliknutím sem nájdete najbližší obchod

Hodinky Jaeger Le Coultre


Hodinky Jaquet Girard sa skladajú zo 14 mm oválneho púzdra z 9 karátového zlata a zlatého náramku s prehnutou sponou. Má analógový ciferník šampanského, ktorý je chránený pod plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model je tiež odolný voči striekajúcej vode. Kliknutím sem zobrazíte celú našu kolekciu dámskych hodiniek Prípadne, ak sa chcete opýtať alebo si prezrieť položky osobne, zavolajte alebo navštívte miestnu predajňu TH Baker. Kliknutím sem nájdete najbližší obchod

Hodinky Jaquet Girard