Hodinky HUGO 1540101 #CRUSH kombinujú 38 mm dvojfarebné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný/biely analógový ciferník so zlatými tónmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Hugo crush Watch

Dámske hodinky Hugo crush Watch


Hodinky HUGO 1540102 #CRUSH kombinujú 38 mm zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník s kontrastnými zlatými akcentmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Hugo crush Watch


Hodinky HUGO 1540110 #Edgy kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má fialový analógový ciferník brúsený slnečným žiarením so striebornými podciferníkmi dňa a dátumu, chránený pod hesalitovým kryštálom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Hugo edgy s fialovým ciferníkom z nehrdzavejúcej ocele


Hodinky HUGO 1540109 #Edgy kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a šedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má sivý analógový ciferník brúsený slnečným žiarením s ružovým zlatom pozláteným denným a dátumovým podciferníkom, chráneným pod hesalitovým kryštálom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Hugo edgy s ružovým zlatom


Hodinky HUGO 1540112 #Edgy kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele v dvoch odtieňoch so zapínaním na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník brúsený slnečným žiarením s pozlátenými podciferníkmi dňa a dátumu, chránený pod hesalitovým kryštálom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Hugo edgy Dvojfarebné hodinky z nehrdzavejúcej ocele


Hodinky HUGO 1540097 #FEARLESS MULTI kombinujú 36,80 mm dvojfarebné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný/biely analógový ciferník s tromi subciferníkmi a akcentmi ružového zlata, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Hugo fearless Multi Watch


Hodinky HUGO 1540098 #FEARLESS MULTI kombinujú 36,80 mm modré puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník s tromi subciferníkmi a akcentmi v tóne ružového zlata, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Hugo fearless Multi Watch


Hodinky HUGO 1540116 #Flash kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s čírymi bagetovými krištáľovými detailmi a pozlátený sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou. Má analógový ciferník brúsený slnečným žiarením v sivej farbe, ktorý je chránený pod hesalitovým kryštálom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Hugo flash s pozlátenou sieťovinou z nehrdzavejúcej ocele