Tento elegantný dizajn Terrace bol vyrobený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom, ktoré obsahuje ciferník šampanského s ručičkami v ružovom tóne a hodinovými značkami. Tento model je zakončený koženým remienkom zo šampanského, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Guess Terrace Champagne s koženým remienkom

Dámske hodinky Guess Terrace Champagne s koženým remienkom


Dokonalé hodinky na každodenné nosenie. hodinky Tri Glitz od Guess. Tento kus je vyrobený s pozláteným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a má kontrastný čierny ciferník, ktorý je osadený trblietavým sivým trblietavým trojuholníkom. Kus je zakončený krištáľovým rámom a čiernym koženým remienkom, na ktorom je vyrazené logo G.

Dámske hodinky Guess Tri Glitz


Dokonalé hodinky na každodenné nosenie. hodinky Tri Glitz od Guess. Tento kus je vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a má strieborný ciferník, ktorý je osadený trblietavým sivým trblietavým trojuholníkom. Kus je zakončený krištáľovým rámom a nastaviteľným remienkom zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske hodinky Guess Tri Glitz


Dokonalé hodinky na každodenné nosenie. hodinky Tri Glitz od Guess. Tento kus je vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným ružovým zlatom a má ružový ciferník s trblietavým trojuholníkom. Kus je zakončený krištáľovým rámom a nastaviteľným ružovým zlatom pozláteným remienkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske hodinky Guess Tri Glitz


Tieto odvážne hodinky Valencia od Guess sa pýšia športovým luxusným štýlom a sú ideálne na každodenné nosenie. Vyrobený s nerezovým pozláteným puzdrom na ciferník, kus má čierny smaltovaný rám. Čierny multifunkčný ciferník je osadený kontrastnými zlatými akcentmi a kryštálovými indexmi. Multifunkčný displej, ktorý sa skladá z troch pomocných ciferníkov zobrazujúcich dátum, deň a 24-hodinový čas. Kus je zakončený odolným čiernym silikónovým remienkom.

Dámske hodinky Guess Valencia


Tento pútavý dizajn Venus bol vytvorený pomocou žltého iónového puzdra s čiernym ciferníkom s luminiscenčnými ručičkami a kamennými značkami hodín. Tento model je tiež vybavený zobrazením dňa/dátumu, trblietavým kamienkovým rámom a je zakončený čiernym gumeným remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Guess Venus s čiernym gumeným remienkom


Tento pútavý dizajn Ziggy bol vytvorený s puzdrom pokovovaným iónovým povrchom zo žltého zlata, ktoré obsahuje ciferník so zeleným a čiernym tigrím ciferníkom s ručičkami v tóne žltého zlata. Tento model má tiež trblietavý kamienkový rám a je zakončený čiernym koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Guess Ziggy s čiernym koženým remienkom


Hodinky Guess Pearl Rose Gold Case Watch GW0381L3 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely gumený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Guess Pearl Rose Gold Case