Hodinky Guess Ladies Soiree Rose Gold Plates Mesh Strap Watch GW0402L3 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele z ružového zlata s prehnutou sponou. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú aj krištáľový ciferník a lunetu.

Dámske hodinky Guess Soiree Rose Gold Plates so sieťovaným remienkom

Dámske hodinky Guess Soiree Rose Gold Plates so sieťovaným remienkom


Hodinky Guess Ladies Soiree Silver Mesh Bracelet GW0402L1 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú tiež krištáľový ciferník a lunetu.

Dámsky náramok Guess Soiree zo striebornej sieťoviny


Tieto úžasné hodinky Solar od Guess vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozlátením dodajú vášmu každodennému vzhľadu elegantný vzhľad. Multifunkčný ciferník šampanského je osadený pozlátenými rímskymi číslicami a ručičkami. Kus je zakončený pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske solárne hodinky Guess


Tento elegantný dizajn Sparkler bol vyrobený s puzdrom pokovovaným iónovým povrchom zo žltého zlata, ktoré má čierny ciferník s ručičkami v tóne žltého zlata a kamennými značkami hodín. Tento model má tiež trblietavý kamienkový rám a je doplnený náramkom v tóne žltého zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Guess Sparkler v zlatej farbe


Tento elegantný dizajn Sparkler bol vyrobený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom s čiernym perleťovým ciferníkom s ručičkami v tóne ružového zlata a kamennými hodinovými značkami. Tento model je tiež vybavený trblietavým kamenným rámom a je doplnený náramkom v tóne ružového zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Guess Sparkler v tóne ružového zlata


Tieto módne hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom sú ideálne na každodenné nosenie. Kúsok má výrazný biely ciferník, ktorý je osadený kontrastným ružovým zlatom prepojeným dizajnom G. Kus je zakončený krištáľovým rámom pre pridaný lesk.

Dámske hodinky Guess Sugar


Hodinky Guess Ladies Tapestry Rose Gold Mesh GW0354L3 kombinujú 32 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z ružového zlata s prehnutou sponou. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Guess Tapisry Rose Gold Mesh


Hodinky Guess Ladies Tapestry Silver Mesh Strap Watch GW0354L1 kombinujú 32 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Guess s gobelínovým remienkom zo striebornej sieťoviny