Hodinky Guess Ladies Moonlight Silver Chronograph GW0320L1 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú krištáľový ciferník a lunetu.

Dámske hodinky Guess Moonlight Silver s chronografom

Dámske hodinky Guess Moonlight Silver s chronografom


Hodinky Guess Ladies Nova Silver Mesh Strap GW0243L1 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Guess Nova so strieborným mesh remienkom


Tieto elegantné a štýlové hodinky vyrobené s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným ružovým zlatom sú ideálne na každodenné nosenie. Kus obsahuje kontrastný strieborný ciferník, ktorý je osadený dvoma štvorcovými indexmi na 12 a 6 hodinách. Jedinečný žiariaci kryštál je umiestnený v rámci indexu 12 hodín pre pridanú iskru. Kus je zakončený výrazným modrým koženým remienkom.

Dámske hodinky Guess Nova


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu elegantný a štýlový vzhľad s týmto úžasným, no zároveň jednoduchým dizajnom od Guess. Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozlátením. Kus obsahuje doplnkový zlatý ciferník, ktorý je osadený dvoma štvorcovými indexmi na 12 a 6 hodinách. Jedinečný žiariaci kryštál je umiestnený v rámci indexu 12 hodín pre pridanú iskru.

Dámske hodinky Guess Nova


Perlové hodinky Guess Ladies Stainless Steel GW0381L1 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely kaučukový remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 10 metrov.

Dámske hodinky Guess Pearl z nehrdzavejúcej ocele


Hodinky Guess Ladies Peony Gold Dial GW0107L2 kombinujú 40 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny gumený remienok s tradičnou prackou. Má zlatý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 10 metrov.

Dámske hodinky Guess Peony so zlatým ciferníkom


Hodinky Guess Ladies Piper Gold Plated Chronograph GW0413L2 kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má zlatý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú na lunete 14 kryštálov.

Dámske hodinky Guess Piper s pozláteným chronografom


Hodinky Guess Ladies Piper Gold Plated Chronograph GW0451L1 kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny gumený remienok s tradičnou prackou. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky obsahujú 14 kryštálov na lunete hodiniek.

Dámske hodinky Guess Piper s pozláteným chronografom