Tieto úžasné hodinky Jewel vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozlátením dodajú vášmu každodennému vzhľadu žiarivý vzhľad. Zlatý ciferník slnečných lúčov je osadený pozlátenými krištáľovými hodinovými značkami. Kus je zakončený krištáľovým rámom a nastaviteľným sieťovaným remienkom.

Dámske hodinky Guess Jewel

Dámske hodinky Guess Jewel


Tieto úžasné hodinky Jewel vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom dodajú vášmu každodennému vzhľadu žiarivý vzhľad. Strieborný ciferník slnečných lúčov je osadený kontrastnými kryštálovými hodinovými značkami pozlátenými ružovým zlatom. Kus je zakončený krištáľovým rámom a nastaviteľným sieťovaným remienkom.

Dámske hodinky Guess Jewel


Spoločnosť Guess vytvorila tieto štýlové módne hodinky, ktoré sú ideálne na dodanie žiarivého vzhľadu vášmu oblečeniu. Nádherné puzdro v tóne ružového zlata je zdobené oslnivým radom drahokamov a má jasne modrý ciferník. Ciferník obsahuje subciferníky pre deň a dátum, obuškovú značku hodín a rímske číslo 12 hodín. Kompletný s bezpečným modrým gumeným remienkom, aby ste sa cítili pohodlne za akýchkoľvek podmienok. Šírka púzdra: 39 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámske hodinky Guess Limelight s modrým remienkom


Hodinky Guess GW0307L1 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú krištáľový rám.

Dámske hodinky Guess Luna s modrým ciferníkom


Hodinky Guess Ladies Luna Gold Plated Black Dial GW0307L2 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske zlaté hodinky Guess Luna s čiernym ciferníkom


Hodinky Guess Ladies Moonlight Gold Plated Chronograph GW0320L2 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník šampanského, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú krištáľový rám a puzdro.

Dámske hodinky Guess Moonlight s pozláteným chronografom


Hodinky Guess Ladies Moonlight Rose Gold Plated GW0320L3 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele z ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má dvojfarebný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky disponujú dvojfarebným ružovým a bielym ciferníkom. Hodinky majú tiež krištáľové puzdro a ciferník.

Dámske hodinky Guess Moonlight s ružovým zlatom


Hodinky Guess Ladies Moonlight Rose Gold & White Strap GW0257L2 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely kaučukový remienok s tradičnou prackou. Má dvojfarebný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú tiež krištáľový ciferník a puzdro.

Dámske hodinky Guess Moonlight Rose Gold s bielym remienkom