Hodinky Guess Ladies Grace Gold Plated Mesh GW0400L2 kombinujú 22 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má zlatý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 10 metrov.

Dámske hodinky Guess Grace z pozlátenej sieťoviny

Dámske hodinky Guess Grace z pozlátenej sieťoviny


Hodinky Guess Ladies Grace Silver Mesh Strap GW0400L1 kombinujú 22 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 10 metrov.

Dámske hodinky Guess Grace so strieborným sieťovaným remienkom


Hodinky Guess Ladies Heiress Rose Gold Pink Rubber Strap GW0407L3 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový gumený remienok s tradičnou prackou. Má ružový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Hodinky majú krištáľový ciferník a lunetu.

Dámske hodinky Guess Heiress Rose Gold Ružové s gumeným remienkom


Hodinky Guess Ladies Hieress Gold Plated White Rubber Chronograph GW0407L2 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely gumený remienok s tradičnou prackou. Má zlatý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Hodinky majú krištáľový ciferník a lunetu.

Dámy Guess Hieress pozlátené biele gumené hodinky s chronografom


Úžasné hodinky Chelsea od Guess s okrúhlym perleťovým ciferníkom s jednoduchými indexmi vo farbe ružového zlata v leštenom ružovom zlate okrúhlom puzdre s trblietavými kryštálovými kamienkami a ružovým zlatým sieťovaným náramkom s nastaviteľnými g-linkami. Hĺbka púzdra: 8 mm. Šírka púzdra: 30 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Guess Chelsea


Tieto elegantné a štýlové hodinky Chelsea od Guess dodajú vášmu každodennému vzhľadu sofistikovaný vzhľad. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, kus obsahuje čierny slnečný ciferník, ktorý je osadený indexmi a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Kus je zakončený nastaviteľným remienkom zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske hodinky Guess Chelsea


Hodinky Imprint od Guess sú vyrobené s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným ružovým zlatom a sú ideálne na každodenné nosenie. Modrý ciferník slnečných lúčov je osadený kontrastným motívom trojuholníka pozláteného ružovým zlatom. Kúsok je zakončený priedušným modrým silikónovým remienkom.

Dámske hodinky Guess Imprint


Tieto úžasné hodinky Jewel vyrobené z nehrdzavejúcej ocele dodajú vášmu každodennému vzhľadu žiarivý vzhľad. Zlatý ciferník je osadený kryštálovými hodinovými značkami z nehrdzavejúcej ocele. Kus je zakončený krištáľovým rámom a nastaviteľným sieťovaným remienkom.

Dámske hodinky Guess Jewel