Hodinky Frontier od Guess vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatom majú krištáľový multifunkčný ciferník. Multifunkčný displej sa skladá z troch pomocných ciferníkov zobrazujúcich dátum, deň a 24-hodinový čas. Kus je zakončený krištáľovým rámom a ružovým zlatom pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske hodinky Guess Frontier

Dámske hodinky Guess Frontier


Hodinky Guess Ladies Full Bloom Rose Gold Plated Watch GW0382L3 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú na ciferníku kvetinový krištáľový dizajn.

Dámske hodinky Guess Full Bloom pozlátené ružovým zlatom


Tieto elegantné a štýlové hodinky dodajú vášmu každodennému vzhľadu sofistikovaný vzhľad. Hodinky G Luxe vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozlátením sa vyznačujú odvážnym dizajnom s reliéfnym prepleteným G náramkom. Zlatý ciferník slnečných lúčov je vyzdobený doplnkovými pozlátenými hodinovými značkami a do seba zapadajúcim G dizajnom. Kus je zakončený pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske hodinky Guess G Luxe


Tieto elegantné a štýlové hodinky dodajú vášmu každodennému vzhľadu sofistikovaný vzhľad. Hodinky G Luxe vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom majú odvážny dizajn s vyrazeným G-náramkom. Slnečný ciferník z ružového zlata je osadený doplnkovými hodinovými značkami pozlátenými ružovým zlatom a do seba zapadajúcim dizajnom G. Kus je zakončený ružovým zlatom pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske hodinky Guess G Luxe


Tieto módne otočné hodinky dodajú vášmu každodennému vzhľadu odvážny vzhľad. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozlátením, kus obsahuje zlatý trblietavý ciferník, ktorý je osadený kontrastným leopardím vzorom prepojeným s G. Kus je zakončený krištáľovým rámom a pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske hodinky Guess G Twist


Tieto štýlové hodinky Gemini od Guess, dokonalé trendy hodinky na každodenné nosenie, dodajú vášmu vzhľadu iskrivý vzhľad. Biely ciferník slnečných lúčov je osadený striebornými kryštálovými hodinovými značkami. Ciferník je vybavený multifunkčným displejom zloženým z troch subciferníkov zobrazujúcich deň, dátum a 24-hodinový čas. Dielo je zakončené kamenným rámom pre pridaný lesk.

Dámske hodinky Guess Gemini


Tieto štýlové hodinky Gemini od Guess, dokonalé trendy hodinky na každodenné nosenie, dodajú vášmu vzhľadu iskrivý vzhľad. Biely ciferník slnečných lúčov je osadený kontrastnými kryštálovými hodinovými značkami pozlátenými ružovým zlatom. Ciferník je vybavený multifunkčným displejom zloženým z troch subciferníkov zobrazujúcich deň, dátum a 24-hodinový čas. Dielo je zakončené kamenným rámom pre pridaný lesk.

Dámske hodinky Guess Gemini


Hodinky Guess Ladies Glitter Burst Rose Gold Plated GW0405L3 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má dvojfarebný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú v strede ciferníka ružový lesk.

Dámske hodinky Guess Glitter Burst s ružovým zlatom