Hodinky Guess Ladies Crown Jewel Blue Dial GW0410L1 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný nerezový náramok so zapínacou sponou. Má modrý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú strieborný krištáľový rám.

Dámske hodinky Guess Crown Jewel s modrým ciferníkom

Dámske hodinky Guess Crown Jewel s modrým ciferníkom


Hodinky Guess Ladies Crown Jewel Gold Plated White Dial GW0411L1 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely kaučukový remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú aj krištáľ

Dámske hodinky Guess Crown Jewel pozlátené bielym ciferníkom


Hodinky Guess Ladies Crown Jewel Rose Gold Plated Chronograph GW0411L2 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý gumený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hodinky majú strieborný krištáľový rám.

Dámske hodinky Guess Crown Jewel s ružovým zlatom s chronografom


Hodinky Crush od Guess sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a dodajú vášmu každodennému vzhľadu šmrnc. Kus obsahuje dúhový ciferník s bublinkovým efektom, ktorý je osadený ručičkami v striebornom tóne. Kus je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínaním na sponu.

Dámske hodinky Guess Crush


Hodinky Crush od Guess vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom dodajú vášmu každodennému vzhľadu šmrnc. Kus obsahuje dúhový ciferník s bublinkovým efektom, ktorý je osadený ručičkami pozlátenými ružovým zlatom. Kus je zakončený ružovým zlatom pozláteným náramkom a zapínaním na patentku.

Dámske hodinky Guess Crush


Crush hodinky od Guess majú puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom. V puzdre sa nachádza lesklý ružový, žltý a oranžový ciferník s bublinkovým efektom. Kúsok je zakončený kontrastným mäkkým bielym koženým remienkom.

Dámske hodinky Guess Crush


Hodinky Guess Ladies Dawn Rose Gold Plated Two Tone GW0404L3 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske dvojfarebné hodinky Guess Dawn Rose Gold pozlátené


Hodinky Frontier od Guess vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým zlatým povrchom sú vybavené kryštálovým zlatým multifunkčným ciferníkom. Multifunkčný displej sa skladá z troch pomocných ciferníkov zobrazujúcich dátum, deň a 24-hodinový čas. Kus je zakončený krištáľovým rámom a pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske hodinky Guess Frontier