Tieto elegantné a štýlové hodinky sú pre vás dokonalým doplnkom zo dňa na noc. Tenký dizajn vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom je vykladaný trblietavými kryštálmi. Slnečný ciferník z ružového zlata obsahuje krištáľové indexy a ručičky potiahnuté ružovým zlatom. Kúsok je zakončený tenkým náramkom a záhybom cez sponu.

Dámske hodinky Guess Bellini

Dámske hodinky Guess Bellini


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu športový a zároveň štýlový vzhľad s hodinkami Breeze od Guess. Tento kus vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozlátením má kontrastný čierny multifunkčný ciferník. Multifunkčný displej, ktorý sa skladá z troch pomocných ciferníkov zobrazujúcich dátum, deň a 24-hodinový čas. Kus je zakončený odolným čiernym silikónovým remienkom pre ľahké nosenie.

Dámske hodinky Guess Breeze


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu športový a zároveň štýlový vzhľad s hodinkami Breeze od Guess. Tento kus vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom má kontrastný modrý multifunkčný ciferník. Multifunkčný displej sa skladá z troch pomocných ciferníkov zobrazujúcich dátum, deň a 24-hodinový čas. Kus je zakončený odolným modrým silikónovým remienkom pre ľahké nosenie.

Dámske hodinky Guess Breeze


Urobte odvážne vyhlásenie s hodinkami Claudia od Guess. Tento kus vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozlátením je vybavený zlatým slnečným ciferníkom s kontrastným dizajnom G v čiernej farbe. Kus je zakončený krištáľovým rámom a nastaviteľným sieťovaným remienkom.

Dámske hodinky Guess Claudia


Nádherne vyzerajúce dámske hodinky skladajúce sa z puzdra pozláteného ružovým zlatom a zodpovedajúceho náramku z nehrdzavejúcej ocele. Viacfarebný ciferník je obklopený trblietavými drahokamami. Čas sa zobrazuje pomocou luminiscenčných ručičiek a nechýbajú ani subciferníky dátumu. Šírka púzdra: 38 mm. Strojček: Quartz. Vodotesnosť: 50 metrov

Dámske hodinky Guess Confetti


Hodinky Cosmo sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a dodajú vášmu každodennému vzhľadu šmrnc. Kus obsahuje doplnkový strieborný ciferník, ktorý je osadený striebornými hodinovými značkami a ručičkami. Dozdobená trblietavým kamenným rámom.

Dámske hodinky Guess Cosmo


Hodinky Cosmo vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozláteným povrchom dodajú vášmu každodennému vzhľadu šmrnc. Kus je vybavený doplnkovým zlatým ciferníkom, ktorý je osadený zlatými hodinovými značkami a ručičkami. Dozdobená trblietavým kamenným rámom.

Dámske hodinky Guess Cosmo


Hodinky Cosmo vyrobené s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným ružovým zlatom dodajú vášmu každodennému vzhľadu trendový vzhľad. Kus obsahuje modrý ciferník slnečných lúčov s kontrastnými značkami hodín a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom. Dokončené s odolným modrým silikónovým remienkom a krištáľovým rámom pre väčší lesk.

Dámske hodinky Guess Cosmo