Urobte pozoruhodné vyhlásenie s hodinkami Athena od Guess. Tento kus je vyrobený s pozláteným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a má doplnkový zlatý multifunkčný ciferník. Multifunkčný displej, ktorý sa skladá z troch pomocných ciferníkov zobrazujúcich dátum, deň a 24-hodinový čas. Kus je zakončený odolným čiernym silikónovým remienkom a nylonovým rámom.

Dámske hodinky Guess Athena

Dámske hodinky Guess Athena


Urobte pozoruhodné vyhlásenie s hodinkami Athena od Guess. Kus je vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným ružovým zlatom a má kontrastný biely multifunkčný ciferník. Multifunkčný displej, ktorý sa skladá z troch pomocných ciferníkov zobrazujúcich dátum, deň a 24-hodinový čas. Kus je zakončený odolným bielym silikónovým remienkom a nylonovým rámom.

Dámske hodinky Guess Athena


Tento elegantný dizajn Aura bol vyrobený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom, ktoré obsahuje perleťový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a kamennými hodinovými značkami. Tento model má tiež zobrazenie dňa a dátumu a je doplnený náramkom v ružovom zlate, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Guess Aura v tóne ružového zlata


Tieto hodinky Aurora od Guess, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, sú dokonalým doplnkom, ktorý vás vezme zo dňa do noci. Strieborný ciferník slnečných lúčov je osadený doplnkovými hodinovými značkami v striebornom tóne a indexmi s rímskymi číslicami. Ciferník má tiež krištáľový kruhový detail. Kus je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele s kryštálovou vložkou.

Dámske hodinky Guess Aurora


Tieto hodinky Aurora od Guess, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozláteným povrchom, sú dokonalým doplnkom, ktorý vás vezme zo dňa na noc. Zlatý ciferník slnečných lúčov je ozdobený pozlátenými hodinovými značkami a indexmi s rímskymi číslicami. Ciferník má tiež krištáľový kruhový detail. Kus je zakončený pozláteným náramkom s kryštálovou vložkou.

Dámske hodinky Guess Aurora


Tieto hodinky Aurora od Guess, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom, sú dokonalým doplnkom, ktorý vás vezme zo dňa na noc. Slnečný ciferník z ružového zlata je osadený doplnkovými hodinovými značkami pozlátenými ružovým zlatom a indexmi s rímskymi číslicami. Ciferník má tiež krištáľový kruhový detail. Kus je zakončený ružovým zlatom pozláteným náramkom s kryštálovou vložkou.

Dámske hodinky Guess Aurora


Hodinky Guess Ladies Be Loved Silver GW0380L1 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Hodinky Feauters s dizajnom kostry srdca lásky na ciferníku s krištáľovým rámom.

Dámske strieborné hodinky Guess Be Loved


Tieto trblietavé hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sú dokonalým doplnkom, ktorý vás vezme zo dňa na noc. Elegantný strieborný ciferník je osadený trblietavými krištáľovými indexmi a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Ciferník je ďalej zvýraznený pridaním krištáľovej sady lunety a tenkého krištáľového náramku. Kúsok je zakončený nastaviteľným článkovým náramkom a prehybovým zapínaním na sponu.

Dámske hodinky Guess Bellini