Hodinky Fossil Stella s ružovým zlatom s kvetinovým ciferníkom ES5192 kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a náramok z nehrdzavejúcej ocele pozlátený ružovým zlatom so zapínaním na tlačidlo. Má biely perleťový analógový ciferník s kvetinovými detailmi s dátumom viditeľným na pozícii tri. K dispozícii sú dve luminiscenčné ručičky pozlátené ružovým zlatom a krištáľový rám chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Stella Rose s kvetinovým ciferníkom

Dámske hodinky Fossil Stella Rose s kvetinovým ciferníkom


Hodinky Fossil Ladies Stella White Castor Oil Watch ES5151 kombinujú 37 mm okrúhle plastové puzdro a biely gumený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený pod plastom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Fossil Stella White Castor Oil


Tieto úžasné hodinky s náramkom z nehrdzavejúcej ocele spájajú módu a eleganciu. Krásne hodinky so strieborným ciferníkom zdobeným žiarivými čírymi kryštálmi. Perfektný darček pre vášho blízkeho. Hĺbka puzdra: 10 mm Šírka puzdra: 30 mm Vodotesnosť: 50 metrov Strojček hodiniek: Quartz Gravírovanie bude v strede zadnej časti puzdra

Dámske hodinky Fossil Virginia


Úžasné dvojfarebné náramkové hodinky, ktoré bez námahy spájajú módu a eleganciu. Krásne hodinky s ružovým zlatým ciferníkom zdobeným žiarivými čírymi kryštálmi. Perfektný darček pre vášho blízkeho. Hĺbka puzdra: 10 mm Šírka puzdra: 30 mm Vodotesnosť: 50 metrov Strojček hodiniek: Quartz (batéria) Gravírovanie bude v strede zadnej časti puzdra

Dámske hodinky Fossil Virginia


Hodinky Fossil ES5111 Virginia kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a sieťovaný náramok s posuvným prehnutím cez sponu. Má biely analógový ciferník s ručičkami z ružového zlata a krištáľovými značkami hodín, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež krištáľový rám a vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Virginia


Hodinky Fossil ES5217 Neutra kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s bielym krištáľovým rámom a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník so striebornými luminiscenčnými ručičkami, dátumovku a tri subciferníky chronografu chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky Fossil Neutra Crystal Chronograph


Hodinky Fossil Scarlette ES5206 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe a náramok z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe so zapínacou sponou na tlačidlo. Má hnedý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, denným dátumovkou a trblietavými krištáľovými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Náramok Fossil Scarlette


Hodinky Fossil Scarlette Micro kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a 14 mm široký náramok so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má ružovo zlatý ciferník s dátumovkou a luminiscenčnými ručičkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Tento model má tiež biele kryštály vsadené do lunety a ciferníka. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Náramok Fossil Scarlette Micro Rose Gold Tone