Hodinky Fossil ES5219 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má zlatý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Neutra pozlátené chronografom

Dámske hodinky Fossil Neutra pozlátené chronografom


Hodinky Fossil ES5218 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má hnedý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Neutra s ružovým zlatom s chronografom


Hodinky Fossil ES5216 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a subciferníkmi chronografu, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Neutra s dvojtónovým chronografom


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu šmrnc s týmito úžasnými hodinkami Riley. Kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má lesklé pozlátenie. Zlatý ciferník je vykladaný trblietavými krištáľovými hodinovými značkami a kamienkovým rámčekom.

Dámske hodinky Fossil Riley Chrono


Tieto štýlové dámske hodinky od Fossil sú skvelým doplnkom každého moderného outfitu. Tieto hodinky sú vybavené trblietavým krištáľovým rámom a ďalšie kryštály sú umiestnené na nepárnych pozíciách. Krémový ciferník je osadený tromi vedľajšími ciferníkmi so zobrazením dňa a dátumu, ručičkami v ružovo zlatej farbe a dokonca aj číslicami. Je doplnená o remienok z šampanskej kože a tradičné zapínanie na pracku.

Dámske hodinky Fossil Riley


Tieto fosílne hodinky boli vyrobené z odolného puzdra a náramku z nehrdzavejúcej ocele a žltého zlata s iónovým povrchom, ktorý má žiarivý modrý ciferník s luminiscenčnými ručičkami a kamennými indexmi. Okrem toho sú tieto hodinky vybavené sklom z minerálneho kryštálu, ktoré je obklopené atraktívnym lineárnym dizajnom rámu a užitočným ukazovateľom dátumu.

Dámsky 2 tónový náramok Fossil Scarlette


Predstavujeme vám atraktívne dámske hodinky Scarlette s náramkom od Fossil, štýlový doplnok, ktorý určite dodá každému outfitu nádhernú žiaru z ružového zlata. Minimalistický ciferník sa môže pochváliť elegantnými rímskymi číslicami a dátumovkou pre ďalšie funkcie. Okrúhle puzdro v ružovom tóne zdobí oslnivý rám z číreho kubického zirkónu pre očarujúci povrch. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Odolnosť voči vode: 50 metrov Gravírovanie bude v strede zadného krytu

Dámsky náramok Fossil Scarlette


Tieto fosílne hodinky boli vyrobené s odolným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pokovovaným iónovým ružovým zlatom a náramkom, ktorý má ladiaci ciferník vo farbe ružového zlata s luminiscenčnými ručičkami a kamennými indexmi. Okrem toho sú tieto hodinky vybavené sklom z minerálneho kryštálu, ktoré je obklopené atraktívnym lineárnym dizajnom rámu a užitočným ukazovateľom dátumu.

Dámsky náramok Fossil Scarlette