Hodinky Fossil Ladies Gabby Blue Dial ES5087 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Gabby Blue Dial

Dámske hodinky Fossil Gabby Blue Dial


Hodinky Fossil ES5116 Gabby kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s ručičkami z ružového zlata, dátumovkou a krištáľovými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Gabby Eco


Hodinky Fossil ES5126 Gabby kombinujú 34 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má červený analógový ciferník s dátumovkou a krištáľovými značkami hodín, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Gabby


Hodinky Fossil ES5148 Gabby kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a červený kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník s dátumovkou a krištáľovými značkami hodín, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Gabby


Hodinky Fossil ES4877 Gwen kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartzový strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Gwen Nude s koženým remienkom


Hodinky Fossil ES4878 Gwen kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a 16 mm široký hnedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má krištáľový rám a biely analógový ciferník s dátumovkou a krištáľovými značkami hodín, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Gwen


Hodinky Fossil ES4879 Gwen kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a kryštálový náramok so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má krištáľový rám a analógový ciferník z ružového zlata s dátumovkou a krištáľovými značkami hodín, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Gwen


Hodinky Fossil Ladies Jacqueline Mother Of-Pearl Brown Watch ES5090 kombinujú 36 mm okrúhle strieborné puzdro z 50 % recyklovanej nehrdzavejúcej ocele a hnedý remienok z ekokože s tradičnou prackou. Má biely perleťový analógový ciferník s dátumom viditeľným na pozícii tri so strieborným kruhovým okrajom, chráneným pod minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom na solárny pohon. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske perleťové hnedé hodinky Fossil Jacqueline