Hodinky Fossil ES5127 Carlie Mini kombinujú 28 mm okrúhle zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež krištáľový rám a vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Fossil Carlie

Dámske hodinky Fossil Carlie


Hodinky Fossil ES5214 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a hnedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Carlie s bielym ciferníkom


Hodinky Fossil Ladies Daisy Three Hand Midnight Navy Leather Watch ES4862 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske polnočné kožené hodinky Fossil Daisy s tromi ručičkami


Fossil predstavujú tieto nádherné dámske náramkové hodinky pozlátené ružovým zlatom. Kamenné značkovače hodín vynikajú na pozadí denných a dátumových ciferníkov, krásne zakončené trblietavým rámom. Šírka púzdra: 38 mm. Vodeodolnosť 100m. Gravírovanie strojčeka Quartz bude v strede zadného krytu

Dámske hodinky Fossil Dress Watch


Fossil predstavujú tieto nádherné hodinky s náramkom z nehrdzavejúcej ocele. Na štýlovom ciferníku chronografu, ktorý je nádherne zakončený trblietavým rámom, vynikajú kamenné značky hodín. Šírka púzdra: 38 mm. Vodeodolnosť 100m. Gravírovanie strojčeka Quartz bude v strede zadného krytu

Dámske hodinky Fossil Dress Watch


Tieto fosílne hodinky boli vyrobené s odolným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pokovovaným iónovým ružovým zlatom a náramkom, ktorý má ladiaci ciferník vo farbe ružového zlata s luminiscenčnými ručičkami a indexmi. Okrem toho sú tieto hodinky vybavené minerálnym sklíčkom, dobre čitateľným dátumovkou a sú vodotesné do 100 metrov.

Dámsky náramok Fossil Fb-01


Tieto pútavé hodinky sú súčasťou kolekcie FB-01. Kus vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom má kontrastný tmavomodrý ciferník. Ciferník zdobí neónová ružová značka hodín a ručičky so zväčšeným dátumovým okienkom na 3. hodine. Kus sa môže pochváliť vodotesnosťou 100 m a je zakončený zapínaním na sponu.

Dámsky náramok Fossil Fb-01 s ružovým zlatom a ružovým ciferníkom


Tieto pútavé hodinky sú súčasťou kolekcie FB-01. Kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má kontrastný biely ciferník. Ciferník zdobí neónová ružová luminiscenčná hodinová značka a ručičky so zväčšeným dátumovým okienkom na 3. hodine. Kus sa môže pochváliť vodotesnosťou 100 m a je zakončený zapínaním na sponu.

Dámsky náramok Fossil Fb-01 z nehrdzavejúcej ocele bielej a ružovej farby