Dámske hodinky Festina Swiss Made Watch F20019/1 kombinujú 29,30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s dátumovkou na troch hodinách, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Festina Swiss Made

Dámske hodinky Festina Swiss Made


Hodinky Fossil Carlie Mini kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe a 12 mm široký sieťovaný náramok s prehnutou sponou. Má tmavomodrý ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Náramok Fossil Carlie Mini Gold Tone Navy


Hodinky Fossil Carlie Mini kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a 10 mm široký sivý kožený remienok s prackou. Má sivý ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky s remienkom Fossil Carlie Mini Rose Gold v tóne šedej


Tieto štýlové hodinky od Fossil majú ružový ciferník so zhodnými ručičkami a hodinovými značkami s rímskymi číslicami na dvanástej a šiestej hodine. Je doplnený rámom z kameňa a ďalšími kryštálmi na náramku z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata s prehnutou sponou.

Hodinky Fossil Carlie Rose Gold Tone


Hodinky Fossil Daisy Rose Gold Plated ES4791 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tvare Rose Gold a náramok z nehrdzavejúcej ocele z ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky s ružovým zlatom Fossil Daisy


Hodinky Fossil Gabby kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe a 16 mm široký náramok so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má zlatý ciferník s bielymi krištáľovými značkami hodín, dátumovkou a rímskymi číslicami na každej štvrťročnej pozícii, pričom všetko je chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Fossil Gabby Gold Tone náramok


Hodinky Fossil Gabby kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a 16 mm široký náramok so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má ružový ciferník s bielymi krištáľovými značkami hodín, dátumovkou a rímskymi číslicami na každej štvrťročnej pozícii, pričom všetko je chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Náramok Fossil Gabby Rose Gold Tone


Hodinky Fossil Gabby kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele a 16 mm široký náramok so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má strieborný ciferník s bielymi krištáľovými značkami hodín, dátumovku a rímske číslice na každej štvrťročnej pozícii, všetko je chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Strieborný náramok Fossil Gabby