Dámske priateľské hodinky Festina F20503/3 kombinujú 34,50 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má modrý analógový ciferník s dátumovkou na troch hodinách, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Festina Boyfriend Watch

Dámske hodinky Festina Boyfriend Watch


Dámske priateľské hodinky Festina F20505/1 kombinujú 34,50 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má perleťový analógový ciferník s trblietavými kubickými zirkónovými značkami hodín a dátumovým okienkom na tretej hodine, ktoré je chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Festina Boyfriend Watch


Dámske keramické hodinky Festina F20497/1 kombinujú 35 mm kruhové puzdro z keramickej nehrdzavejúcej ocele a keramický náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník so žiarivými kubickými zirkónmi a dátumovkou, ktorý je chránený pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske keramické hodinky Festina


Dámske klasické hodinky Festina F20509/2 kombinujú 30,80 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s dátumovkou na troch hodinách, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Festina Classics


Dámske klasické hodinky Festina F20509/3 kombinujú 30,80 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník s dátumovkou na troch hodinách, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Festina Classics


Dámske klasické hodinky Festina F20553/2 kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Festina Classics


Dámske klasické hodinky Festina F20553/3 kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Festina Classics


Dámske hodinky Festina Swiss Made Watch F20017/1 kombinujú 29,30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Festina Swiss Made