Tento pútavý hodinky vyrobený z nehrdzavejúcej ocele má puzdro na t-bar pozlátené ružovým zlatom s perleťovými detailmi. Perleťový ciferník zdobia hodinové značky a ručičky pozlátené ružovým zlatom s ikonickým orlom Emporio Armani na 12. hodine. Kus je zakončený čiernym textúrovaným koženým remienkom a tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Emporio Armani T-bar s ružovým zlatom ciferník s čiernym koženým remienkom

Dámske hodinky Emporio Armani T-bar s ružovým zlatom ciferník s čiernym koženým remienkom


Tieto pútavé hodinky, vyrobené s viacfarebným pásikovým ciferníkom, majú trblietavé značky hodín a ikonické logo Emporio Armani na 12. hodine. Kus je zakončený puzdrom pozláteným ružovým zlatom a obojstranným modrým a viacfarebným pásikovým koženým remienkom.

Dámske hodinky Emporio Armani T-bar s ružovým zlatom s modrým obojstranným remienkom


Elegantné a štýlové hodinky s náramkom na t-bar sú dokonalým doplnkom, ktorý dodá vášmu každodennému vzhľadu nádych elegancie. Hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú zložitý dizajn náramku s dúhovým perleťovým ciferníkom. Ciferník je zdobený kubickými zirkónmi obloženými hodinovými značkami s ružovým zlatom hranými rímskymi číslicami a charakteristickým motívom orla emporio armani na 12. hodine. Hodinky sú zakončené zapínacou sponou pre jednoduché nosenie a bezpečné vyberanie.

Dámsky náramok Emporio Armani z nehrdzavejúcej ocele s perleťovým kameňom


Emporio Armani predstavuje tieto dámske hodinky Gianni t-bar. Obsahuje súpravu bieleho ciferníka so žiarivými diamantmi a detailmi s rímskymi číslicami. Strieborné a ružové zlaté odtiene vytvárajú náramok z nehrdzavejúcej ocele zakončený motýlikovou sponou. Dodajte svojej sofistikovanosti trochu iskry. Hĺbka púzdra: 8 mm. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodotesnosť: 30 metrov

Dámsky dvojfarebný náramok Emporio Armani


Hodinky Emporio Armani AR11091 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má trblietavý tmavomodrý analógový ciferník so striebornými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Emporio Armani


Tieto luxusné dámske hodinky nám kupuje Emporio Armani. Púzdro z nehrdzavejúcej ocele a keramiky s bielym perleťovým ciferníkom s akcentmi v ružovom zlate. Je doplnený dvojfarebným keramickým náramkom pokrytým čírymi bagetovými brúsenými kamienkami s akcentmi ružového zlata a zapínacou sponou na gombík.

Dámsky biely keramický náramok Emporio Armani


Tieto elegantné dámske hodinky z kolekcie Emporio Armani s AW18 kombinujú vysoko leštené puzdro, očká a náramok s nádherným ciferníkom s bielym mramorovým efektom pre nádych luxusu na párty. Elegantný štíhly päťdielny náramok AR11170 sa zapína diskrétnym a zároveň bezpečným skladacím mechanizmom. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámsky náramok Emporio Armani z bieleho mramoru


Tieto elegantné dámske hodinky z kolekcie Emporio Armani s AW18 kombinujú vysoko leštené puzdro a náramok s nádherným ciferníkom s bielym mramorovým efektom a detailmi z ružového zlata pre nádych luxusu na párty sezónu. Elegantný úzky náramok AR11167 sa zapína diskrétnym, ale bezpečným skladacím mechanizmom. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámsky úzky náramok Emporio Armani s bielym mramorovým ciferníkom