Tento trendový dizajn Nicola bol vyrobený s čiernym keramickým puzdrom s čiernym ciferníkom s pútavým tónom ružového zlata a luminiscenčnými ručičkami a indexmi. Tento model je doplnený zodpovedajúcim čiernym keramickým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Emporio Armani Nicola Ceramica

Dámske hodinky Emporio Armani Nicola Ceramica


Tieto elegantné a štýlové hodinky majú dvojfarebný dizajn. Puzdro pozlátené ružovým zlatom obsahuje kontrastný ružový ciferník, ktorý zdobia kryštálové značky hodín z ružového zlata s indexmi s rímskymi číslicami. Kus je zakončený dvojfarebným náramkom a zapínaním na sponu.

Dámsky dvojfarebný náramok Emporio Armani Pink Dial


Hodinky Emporio Armani AR11433 Rosa kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má čierny perleťový analógový ciferník so žiarivými krištáľovými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Emporio Armani Rosa s čiernym remienkom


Hodinky Emporio Armani Ladies Rosa AR11434 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z ružového zlata s trblietavým kameňom z nehrdzavejúcej ocele a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má modrý analógový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a kamennými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Emporio Armani Rosa s modrým remienkom


Hodinky Emporio Armani AR11415 Rosa kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a zodpovedajúci náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s trblietavými krištáľovými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hĺbka puzdra: Pribl. 6,20 mm

Dámsky náramok Emporio Armani Rosa


Hodinky Emporio Armani Ladies Rosa AR11432 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z ružového zlata s krásne vzorovaným rámom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník z perlete s ručičkami v tóne ružového zlata a trblietavými kameňmi vsadenými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky náramok Emporio Armani Rosa


Hodinky Emporio Armani Ladies Rosa AR11474 kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate s trblietavým krištáľovým rámom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník s ručičkami v ružovom zlate a krištáľovými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hĺbka puzdra približne 6,20 mm

Dámsky náramok Emporio Armani Rosa


Hodinky Emporio Armani AR11418 Rosa kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a náramok so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má hnedý analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom a orámovaný krištáľovým rámom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov a hmotnosť 70 gramov.

Dámske hodinky Emporio Armani Rosa