Dámske hodinky Stanhope Watch NY2964 DKNY kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má analógový ciferník v tóne ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny Stanhope

Dámske hodinky Dkny Stanhope


Dámske hodinky Stanhope Watch NY2965 DKNY kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny Stanhope


Dámske hodinky DKNY Modernst Rose Gold Plated NY2637 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele z ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny The Modernst Rose Gold Plated Watch


Hodinky DKNY Metrolink NY6607 kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s ručičkami a hodinovými značkami v tóne ružového zlata, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hĺbka puzdra pribl. 7,70 mm.

Náramok Dkny Metrolink


Hodinky DKNY Metrolink NY6608 kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník z ružového zlata so zodpovedajúcimi ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Hĺbka puzdra pribl. 7,70 mm.

Náramok Dkny Metrolink


Hodinky DKNY Metrolink NY6609 kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s ručičkami a hodinovými značkami v tóne ružového zlata, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Náramok Dkny Metrolink


Hodinky DKNY Parsons NY6610 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a čiernym textúrovaným koženým remienkom s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník so striebornými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky s remienkom Dkny Parsons


Tieto dámske hodinky v klasickom štýle majú pozlátené oceľové puzdro, ktoré obklopuje biely ciferník. Značky hodín s rímskymi číslicami a tenké ručičky tvoria 12-hodinový analógový displej spolu s plne funkčným dátumovým oknom pre ďalšie funkcie. Bezpečne sa zapína pomocou remienka z pravej čiernej kože. Šírka púzdra: 30 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 70 metrov

Dámske hodinky Dreyfuss And Co 1980 pozlátené kožené hodinky