Dámske hodinky DKNY Soho NY2342 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Soho

Dámske hodinky Dkny Soho


Hodinky DKNY NY2967 Soho kombinujú 24 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele v sivej farbe s prehnutou sponou. Má sivý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Soho


Dámske hodinky DKNY Soho Watch NY2968 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z kovovej zliatiny a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny Soho


Dámske hodinky DKNY Soho Watch NY2969 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z kovovej zliatiny a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny Soho


Dámske hodinky DKNY Soho Watch NY2986 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z kovovej zliatiny a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný trblietavý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny Soho


Dámske hodinky DKNY Soho Watch NY2988 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, trblietavý kamienkový rám a čierny kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny Soho


Dámske hodinky DKNY Soho White Dial NY2344 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Soho s bielym ciferníkom


Dámske hodinky Stanhope Watch NY2963 DKNY kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny Stanhope