Dámske hodinky DKNY Sasha NY2990SET kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, trblietavý kamienkový rám a čierny kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Táto súprava obsahuje vymeniteľné vrchné krúžky z čiernej nehrdzavejúcej ocele a nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata.

Dámske hodinky Dkny Sasha

Dámske hodinky Dkny Sasha


Hodinky DKNY NY6616SET kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Soho s čiernym látkovým remienkom


Dámske hodinky DKNY Soho Grey Leather Strap NY2341 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a šedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má sivý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Soho s šedým koženým remienkom


Dámske hodinky DKNY Soho Pride White Watch NY6615 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely gumený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník, ktorý je zospodu chránený. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske biele hodinky Dkny Soho Pride


Dámske hodinky DKNY Soho Rose Gold Plated Logo NY2654 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele z ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky s logom Dkny Soho s ružovým zlatom


Dámske hodinky DKNY Soho Rose Gold NY2884 kombinujú 24 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z ružového zlata s šperkovou sponou. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Soho Rose Gold


Dámske hodinky DKNY Soho Silver Logo NY2882 kombinujú 24 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na šperky. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Soho so strieborným logom


Dámske hodinky DKNY Soho SIlver NY2306 kombinujú 24 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s bižutérnou sponou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske strieborné hodinky Dkny Soho