DKNY nám prinášajú tieto štýlové dámske hodinky. S puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má šedý kryštálový ciferník s dátumovkou na troch hodinách, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Parsons

Dámske hodinky Dkny Parsons


Hodinky DKNY NY2971 Parsons kombinujú 34 mm zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má modrý analógový ciferník s dátumovkou na troch hodinách, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Parsons


Hodinky DKNY NY2972 Parsons kombinujú 34 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a sivý kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má sivý analógový ciferník s dátumovkou na troch hodinách, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Parsons


Dámske hodinky DKNY Parsons Watch NY2976 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely perleťový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Parsons


Dámske hodinky DKNY Parsons Watch NY2977 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely perleťový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Parsons


Dámske hodinky DKNY Parsons Watch NY2978 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely perleťový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Parsons


Dámske hodinky DKNY Parsons Watch NY2980 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Parsons


Dámske hodinky DKNY Sasha NY2975 kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu vytvára strojček Quartz a má vodotesnosť do 30 metrov. Táto súprava obsahuje lesklý a fazetovaný vrchný prsteň, ktorý je možné vymeniť za nový vzhľad.

Dámske hodinky Dkny Sasha