DKNY nám prinášajú tieto dámske hodinky. Obsahuje 34 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má čierny ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Nolita

Dámske hodinky Dkny Nolita


Dámske hodinky DKNY Nolita NY2897 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s akcentmi ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Nolita


DKNY nám prinášajú tieto štýlové dámske hodinky. Kombinácia 26 mm puzdra z nehrdzavejúcej ocele a náramku z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný ciferník s akcentmi ružového zlata a krištáľom pokrytý rám. Ciferník je chránený pod minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny Nolita


DKNY nám prinášajú tieto štýlové dámske hodinky. S puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v ružovo zlatej farbe s krištáľovým rámom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a hodinovými značkami, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny Nolita


DKNY nám prinášajú tieto štýlové dvojfarebné dámske hodinky. Kombinácia 26 mm puzdra z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebného náramku z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný ciferník so zlatými ručičkami a hodinovými značkami, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny Nolita


DKNY nám prinášajú tieto štýlové dámske hodinky. Obsahuje 26 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má strieborný ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a hodinovými značkami, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Dkny Nolita


Hodinky DKNY NY6611 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový kožený remienok s a. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Parsons s ružovým koženým remienkom


DKNY nám prinášajú tieto štýlové dámske hodinky. Kombinácia puzdra a náramku z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely ciferník s dátumovým okienkom na troch hodinách a trblietavými krištáľovými hodinovými značkami s akcentmi v tóne ružového zlata, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Parsons