DKNY nám prinášajú tieto elegantné dámske hodinky. Obsahuje 26 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na šperky. Má strieborný ciferník so zlatými ručičkami a krištáľovými hodinovými značkami, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Crosswalk

Dámske hodinky Dkny Crosswalk


DKNY nám prinášajú tieto štýlové dámske hodinky. Kombinácia puzdra z ušľachtilej ocele 26 mm a náramku z ušľachtilej ocele s dvojfarebným kamienkom s bižutérnym zapínaním. Má strieborný ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a krištáľovými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Crosswalk


Tieto štýlové dámske hodinky nám kúpila spoločnosť DKNY. S puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínaním na šperky. Má biely ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Crosswalk


Dámske modernistické hodinky DKNY NY2982 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z kovovej zliatiny, trblietavý kamienkový rám a čierny sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske modernistické hodinky Dkny


Hodinky DKNY NY2900 Nolita kombinujú 34 mm okrúhle nylonové puzdro a sivý silikónový remienok s tradičnou prackou. Má dvojfarebný sivý a limetkovo zelený analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartzový strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Nolita so sivým silikónovým remienkom


Hodinky DKNY NY2902 Nolita kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a náramok z nehrdzavejúcej ocele pozlátený ružovým zlatom so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu, zdobený krištáľovým rámom a časovými značkami z ružového zlata. Energiu generuje quartzový strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky oceľový náramok Dkny Nolita Rose Gold


Tieto štýlové dámske hodinky v zlatej farbe nám kúpila spoločnosť DKNY. Kombinácia púzdra a náramku z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely ciferník s luminiscenčnými ručičkami a zlatými tónovými značkami, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Nolita


DKNY nám prinášajú tieto štýlové dámske hodinky. S puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má sivý ciferník s akcentmi v tóne ružového zlata a luminiscenčné ručičky, ktoré sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Dkny Nolita