Hodinky Citizen LadiesEco-Drive Two Tone White Dial FE1089-81B kombinujú 25 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Citizen Ladieseco s dvojfarebným ciferníkom s bielym ciferníkom

Dámske hodinky Citizen Ladieseco s dvojfarebným ciferníkom s bielym ciferníkom


Hodinky Citizen EM1010-51D kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele. Má perleťový analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky Citizen Silhouette Mother Of Pearl Eco Drive


Štýlové minimalistické náramkové hodinky od Daniela Wellingtona, ideálne hodinky pre všetky príležitosti. Okrúhly čierny ciferník obsahuje elegantné ručičky a hodinové značky s logom Daniel Wellington. Kompletný s moderným sieťovaným náramkom a bezpečným preložením cez sponu. Šírka púzdra: 28 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Klasický drobný náramok Daniel Wellington


Predstavujeme vám tieto štýlové dámske hodinky od Daniela Wellingtona, ktoré sú ideálne na to, aby vášmu elegantnému večernému oblečeniu dodali hrejivý tón ružového zlata. Okrúhly minimalistický čierny ciferník zdobia štíhle ženské ručičky a hodinové značky pre sofistikovaný povrch, ktorý je vhodný na všetky príležitosti. Kompletné s moderným sieťovým náramkom a prehnutou sponou pre bezpečné uchytenie. Šírka púzdra: 28 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Klasické hodinky Daniel Wellington Petite Melrose


Hodinky Daniel Wellington DW00100207 Link kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Daniel Wellington Iconic Link 28


Hodinky Daniel Wellington DW00100213 Link kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Daniel Wellington Iconic Link 28


Hodinky Daniel Wellington DW00100205 Link kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Daniel Wellington Iconic Link 32


Hodinky Daniel Wellington DW00100211 Link kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a náramok so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky Daniel Wellington Iconic Link 32