Hodinky Citizen Ladies Eco 28mm Mother Of Pearl Dial kombinujú 28mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má perleťový analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Citizen Eco s 28 mm perleťovým ciferníkom

Dámske hodinky Citizen Eco s 28 mm perleťovým ciferníkom


Hodinky Citizen Ladies Eco 29mm Blue Dial FE1240-81L kombinujú 29mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má modrý analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu.

Dámske hodinky Citizen Eco s modrým ciferníkom 29 mm


Hodinky Citizen Ladies eco 29 mm Gold Plated White Dial FE1243-83A kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu.

Dámske hodinky Citizen Eco 29 mm pozlátené biele ciferník


Hodinky Citizen Ladies Eco 29 mm Two Tone White Dial FE1246-85A kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu.

Dámske hodinky Citizen Eco 29 mm dvojfarebné biele ciferník


Tieto dámske hodinky z nehrdzavejúcej ocele poháňané svetlom prostredníctvom technológie Citizen Eco-Drive sú vybavené perleťovým ciferníkom s ručičkami z nehrdzavejúcej ocele a zodpovedajúcimi značkami hodín na dvanástej, tretej, šiestej a deviatej hodine. Je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámske hodinky Citizen Eco Drive L


Hodinky Citizen EM1014-50E kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Citizen Eco Drive s čiernym ciferníkom


Hodinky Citizen EM1014-50A kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske dvojtónové hodinky Citizen Eco Drive


Tieto dámske hodinky z nehrdzavejúcej ocele poháňané svetlom prostredníctvom technológie Citizen Eco-Drive majú strieborný ciferník s ručičkami z nehrdzavejúcej ocele a sekundovou ručičkou. Je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámske hodinky Citizen Eco Drive