Hodinky Citizen EM0853-81Y Eco-Drive kombinujú 31 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje pohyb ekologického pohonu, ktorý využíva svetlo z akéhokoľvek zdroja. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Citizen Eco-drive

Dámske hodinky Citizen Eco-drive


Hodinky Citizen EW3261-06A Eco-Drive kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s prackou. Má biely analógový ciferník so zobrazením dátumu a dňa, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje pohyb ekologického pohonu, ktorý využíva svetlo z akéhokoľvek zdroja. Tento model je tiež odolný voči striekajúcej vode.

Dámske hodinky Citizen Eco-drive


Hodinky Citizen EW3261-57A Eco-Drive kombinujú 30 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník so zobrazením dátumu a dňa, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje pohyb ekologického pohonu, ktorý využíva svetlo z akéhokoľvek zdroja. Tento model je tiež odolný voči striekajúcej vode.

Dámske hodinky Citizen Eco-drive


Hodinky Citizen FE2088-54A kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružovým zlatom pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník s kryštálmi osadenými okolo lunety. Dve ručičky pozlátené ružovým zlatom a druhý sledovač sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Citizen Eco-drive


Hodinky Citizen EU6012-58P kombinujú puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník šampanského s krištáľovými značkami hodín a dátumovým okienkom na šiestej hodine, ktoré je chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Citizen Gold Tone


Hodinky Citizen EU6000-06A kombinujú 27mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má biely analógový ciferník s dátumovkou na troch hodinách, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky s koženým remienkom Citizen


Hodinky Citizen EU6002-01E kombinujú 27 mm zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele a hnedý kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má čierny analógový ciferník s dátumovkou na troch hodinách, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky s koženým remienkom Citizen


Diamantové hodinky Citizen Mickey Mouse GA1051-58W kombinujú 30 mm okrúhle strieborné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Tieto hodinky inšpirované Disney majú čierny analógový ciferník s diamantmi osadenými na každej značke, pričom dátum je viditeľný na pozícii tri. Jemnú striebornú siluetu ikony Disney, Mickeyho Mousea, možno vidieť na ôsmej pozícii s jeho rozpoznateľnou šťastnou tvárou, chránenou pod sklom z minerálneho kryštálu. Energia je generovaná pohybom technológie Eco-Drive; nikdy nepotrebujete batériu. Tento model je odolný voči striekajúcej vode.

Dámske diamantové hodinky Citizen Mickey Mouse