Tieto dámske hodinky z nehrdzavejúcej ocele vo farbe ružového zlata, poháňané svetlom prostredníctvom technológie Citizen Eco-Drive, majú ciferník vo farbe ružového zlata s ručičkami a sekundovou ručičkou v tóne ružového zlata. Je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámske hodinky Citizen Eco Drive

Dámske hodinky Citizen Eco Drive


Hodinky Citizen Ladies Eco-Drive Gold Plated EM0973-55A kombinujú 35 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske zlaté hodinky Citizen Eco-drive


Hodinky Citizen Ladies Eco-Drive Silhouette Crystal Set EW2570-58N kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má modrý analógový ciferník, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež odolnosť proti striekajúcej vode.

Dámske krištáľové hodinky Citizen Eco-drive Silhouette


Hodinky Citizen Ladies Eco-Drive Two Tone Black Dial EW2299-50E kombinujú 22 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Citizen Eco-drive s dvojfarebným čiernym ciferníkom


Hodinky Citizen Ladies Eco-Drive Two Tone FE2094-51A kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske dvojfarebné hodinky Citizen Eco-drive


Hodinky Citizen EM0500-73A Eco-Drive kombinujú 32 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje pohyb ekologického pohonu, ktorý využíva svetlo z akéhokoľvek zdroja. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Citizen Eco-drive


Hodinky Citizen EM0503-75X Eco-Drive kombinujú 32 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má ružový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje pohyb ekologického pohonu, ktorý využíva svetlo z akéhokoľvek zdroja. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Citizen Eco-drive


Hodinky Citizen EM0506-77A Eco-Drive kombinujú 32 mm okrúhle dvojfarebné puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje pohyb ekologického pohonu, ktorý využíva svetlo z akéhokoľvek zdroja. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Citizen Eco-drive