Hodinky Bulova Ladies Surveyor Blue Dial Watch 96P229 kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Bulova Surveyor s modrým ciferníkom

Dámske hodinky Bulova Surveyor s modrým ciferníkom


Hodinky Bulova Ladies Surveyor Mother Of Pearl Dial 96P228 kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Bulova Surveyor Mother Of Pearl Dial


Hodinky Bulova 97P156 Surveyor kombinujú 31 mm ružové zlato okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má analógový ciferník sivej farby s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartzový strojček 2035. Tento model má tiež 11 diamantov vsadených do ciferníka, čo vytvára luxusný povrch.

Dámske hodinky Bulova Surveyor Watch


Tento atraktívny dizajn Sutton bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele so vzorovaným strieborným ciferníkom so žiarivo modrými ručičkami a indexmi. Tento pútavý model je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Bulova Sutton


Tento atraktívny dizajn Sutton bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pokovovaným iónovým žltým zlatom, ktoré má vzorovaný krémový ciferník so zlatými ručičkami, indexmi a tromi diamantovými značkami hodín. Tento nadčasový model je doplnený iónovým náramkom zo žltého zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Bulova Sutton s diamantovým ciferníkom


Tento atraktívny dizajn Sutton bol vyrobený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré má vzorovaný ružový ciferník so zodpovedajúcimi ručičkami, indexmi a tromi diamantovými značkami hodín. Tento nadčasový model je dotvorený ružovým zlatom pozláteným náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Bulova Sutton s diamantovým ciferníkom


Hodinky Bulova Ladies Sutton Expansion Two Tone 98R281 kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Bulova Sutton Expansion Two Tone Watch


Tento elegantný dizajn bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje vzorovaný strieborný ciferník s ručičkami v žltom zlate, rímskymi číslicami a ôsmimi hodinovými značkami. Tento model má tiež trblietavý kamienkový rám a bol dokončený dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske dvojfarebné krištáľové hodinky Bulova