Hodinky Bulova 98L284 Crystal Phantom kombinujú puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s hrúbkou 31 mm ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Tieto hodinky sú zdobené trblietavými kryštálmi a majú hnedý ciferník z perlete so subciferníkom na šiestej hodine, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Bulova Crystal Phantom

Dámske hodinky Bulova Crystal Phantom


Hodinky Bulova Ladies futuro Rose Gold Plated & Mother Of Pearl Dial 97P132 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele z ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model je tiež odolný voči striekajúcej vode.

Dámske hodinky Bulova Futuro s ružovým zlatom s perleťovým ciferníkom


Hodinky Bulova Ladies Marine Star Rose Gold Plated 98R295 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele z ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež odolnosť proti striekajúcej vode.

Dámske hodinky Bulova Marine Star s ružovým zlatom


Hodinky Bulova 98L302 kombinujú okrúhle tvarované puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele. Má zlatý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske dvojfarebné hodinky Bulova Octava Crystal


Hodinky Bulova 96L305 kombinujú okrúhle tvarované puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele. Má strieborný analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Bulova Otava z nehrdzavejúcej ocele v striebornom tóne


Hodinky Bulova Phantom Crystal 96L276 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a krištáľovým náramkom z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má modrý analógový ciferník s 3D efektom, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky kryštálový náramok Bulova Phantom


Hodinky Bulova 96L290 Phantom kombinujú 32 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník so striebornými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček GL34. Tento model má tiež 83 bagetových brúsených kryštálov umiestnených cez náramky, lunetu a ciferník, výsledkom čoho je dizajn, ktorý si určite všimnete.

Dámske hodinky Bulova Phantom


Tento elegantný dizajn Regatta bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pokovovaným iónovým žltým zlatom, ktoré obsahuje perleťový ciferník so zlatými ručičkami a jedenástimi značkami diamantových hodín. Tento nadčasový model je doplnený iónovým náramkom zo žltého zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Bulova Regatta Diamond Dial