Hodinky BOSS 1502641 Saya kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Tieto krásne hodinky sú vybavené radom bielych kryštálov vsadených do bokov puzdra a očiek. Má mätovo zelený analógový ciferník brúsený slnečným žiarením s tromi ružovým zlatom pozláteným denným a dátumovým ciferníkom, chráneným pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Saya Two Tone Crystal Set

Dámske hodinky Boss Saya Two Tone Crystal Set


Tento elegantný dizajn Signature bol vyrobený z ružového zlata PVD z nehrdzavejúcej ocele s matným ružovým ciferníkom so zodpovedajúcimi leštenými ručičkami a indexmi. Tento model má tiež trblietavý kamienkový rám a bol dokončený lešteným ružovým zlatým PVD náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky podpisový náramok Boss


Tento elegantný dizajn Signature bol vytvorený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s matným strieborným ciferníkom s kontrastnými ručičkami a indexmi v tóne ružového zlata. Tento model je tiež vybavený rámom s trblietavým kameňom v tóne ružového zlata a bol dokončený dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky podpisový náramok Boss


Pracujte s najhorúcejším trendom tejto sezóny s hodinkami Signature od Boss. Tento kúsok sa môže pochváliť módnym dvojfarebným dizajnom a obsahuje náramok a puzdro z nerezovej ocele pokovované strelným kovom. Kontrastný rám pozlátený ružovým zlatom zvýrazňuje sivý slnečný lúč, ktorý je osadený kontrastnými hodinovými obuškami a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom. Kus je zakončený trblietavými kryštálmi a zapínaním na sponu.

Dámsky podpisový náramok Boss


Štýlovo spracované dámske hodinky s veľkým okrúhlym puzdrom a tenkým dizajnom náramku zo sieťoviny. Ciferník v tóne ružového zlata ponúka štyri diamanty vsadené namiesto značky 12. hodiny spolu s ručičkami v tvare listu a tromi subciferníkmi zobrazujúcimi deň, dátum a 24-hodinový formát času.

Dámsky náramok Boss Symphony Mesh


Rozkošne štylizované dámske hodinky, ktoré obsahujú štyri pravé diamantové kamene v polohe 12 hodín. Tenké ručičky a značky hodín sa používajú na zobrazenie času spolu s tromi subciferníkmi používanými na zobrazenie dňa, dátumu a rána/popoludnia. Pohodlne sa zapína pomocou ružového remienka z pravej kože.

Dámske hodinky Boss Symphony s ružovým koženým remienkom


Tieto sofistikovane vyzerajúce dámske hodinky pozostávajú zo silného sivého ciferníka s ručičkami v tóne ružového zlata a diamantovými značkami hodín na 12. Tri subciferníky sa používajú na zobrazenie aktuálneho dňa, dátumu a 24-hodinového času. Bezpečne sa zapína pomocou náramku z ružovej sieťoviny.

Dámsky náramok Boss Symphony Rose


Tieto krásne a pútavé hodinky sú dokonalým doplnkom každej zbierky. Hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Twilight, sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú lesklé klinčekové zlato IP pokovovanie s kontrastným sivým textúrovaným ciferníkom. Pútavú farbu ciferníka ešte zvýrazňuje trblietavý krištáľový rámček. Hodinky sú ukončené zatláčacou sponou.

Dámsky náramok Boss Twilight Rose