Hodinky Baume & Mercier 10629 Hampton kombinujú 35 mm obdĺžnikové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý dvojitý remienok z teľacej kože s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník so striebornými ručičkami a značkami, ktorý je chránený zakriveným zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček MHH057. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Hampton

Dámske hodinky Baume Mercier Hampton


Hodinky Baume & Mercier 10630 Hampton kombinujú 35 mm obdĺžnikové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny plátenný remienok s tradičnou prackou. Má zelený analógový ciferník so striebornými ručičkami a značkami, ktorý je chránený zakriveným zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček MHH057. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Hampton


Hodinky Baume & Mercier 10631 Hampton kombinujú 22 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tvare obdĺžnika a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Hampton


Hodinky Baume & Mercier 10662 Riviera kombinujú 36 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tvare dvanásťuholníka a strieborný náramok z leštenej nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Tieto nádherné hodinky obsahujú 44 diamantov vsadených do lunety s celkovou hmotnosťou 0,19 ct. Má biely kultivovaný perleťový analógový ciferník so striebornými luminiscenčnými ručičkami a dátumovkou na pozícii tri s bielym okrajom, chráneným zafírovým sklom odolným voči poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske perleťové hodinky Baume Mercier Riviera Diamond Set


Automatické hodinky Baume & Mercier Riviera 10676 kombinujú 33 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tvare dvanástnika so štyrmi diamantmi vsadenými do lunety a strieborný leštený náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely perleťový saténový analógový ciferník s luminiscenčnými rímskymi číslicami a ručičkami; dátum je viditeľný na elixíre tri, chránený pod zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky samonaťahovací strojček s rezervou chodu približne 38 hodín. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske automatické hodinky Baume Mercier Riviera Perleť s diamantmi


Automatické hodinky Baume & Mercier Riviera Pink 10675 kombinujú 33 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tvare dvanásťuholníka a strieborný leštený náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má ružový analógový ciferník so saténovou povrchovou úpravou s luminiscenčnými rímskymi číslicami a ručičkami; dátum je viditeľný na elixíre tri, chránený pod zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky samonaťahovací strojček s rezervou chodu približne 38 hodín. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske automatické hodinky Baume Mercier Riviera Pink


Hodinky Baume & Mercier 10613 Riviera boli pôvodne vytvorené v roku 1973 a boli oživené do modernej doby. Kombinuje 36 mm dvanásťstranné dvanásťuholníkové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny gumený remienok so zapínaním na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a dátumovkou, ktorá je chránená zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu s antireflexnou vrstvou. Energiu generuje švajčiarsky quartzový strojček Ronda 714Li. Tento model má tiež 4 diamanty vsadené do lunety s celkovou hmotnosťou 0,11 karátu a vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Riviera


BCBG Maxazria nám prináša tieto úžasné strieborné hodinky so štvorcovým rámom s elegantným kamenným ciferníkom, na ktorom sa nachádza trojica vedľajších ciferníkov zobrazujúcich dátum a 24-hodinový čas. S odolným bielym gumeným remienkom sú tieto hodinky ideálnym riešením na každodenné nosenie. Šírka puzdra: cca 35 mm. Vodeodolnosť: 30m. Quartzový strojček

Dámsky náramok Bcbg Maxazria