Hodinky Baume & Mercier 10335 Classima kombinujú 31 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s trojitým skladacím uzáverom a tlačidlom. Má biely ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky strojček Ronda 704 quartz. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Classima

Dámske hodinky Baume Mercier Classima


Hodinky Baume & Mercier Ladies Classima Watch 10353 kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a lesklý modrý kožený remienok so vzorom aligátora s tradičným zapínaním na sponu. Má biely analógový ciferník s rhodiovanými ručičkami a dátumovým okienkom na troch hodinách, ktoré je chránené pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Classima


Dámske hodinky Classima Watch 10477 Baume & Mercier kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele s trojitou skladacou sponou s bezpečnostnými gombíkmi. Má modrý analógový ciferník so saténovou povrchovou úpravou s rhodiovanými ručičkami a dátumovým okienkom na troch hodinách, ktoré je chránené pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Classima


Hodinky Baume & Mercier 10479 Classima kombinujú 31 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s trojitou skladacou sponou a tlačidlom. Má perleťový analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Lesklá luneta je osadená 60 diamantmi s celkovou hmotnosťou 0,30 ct. Energiu generuje švajčiarsky automatický strojček ETA 2892-A2 s 21 rubínmi a rezervou chodu až 42 hodín. Tento model má tiež zadnú stranu púzdra zo zafírového sklíčka a vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Classima


Hodinky Baume & Mercier 10489 Classima kombinujú 27 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník so striebornými ručičkami a dátumovku, ktorá je chránená zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky strojček Ronda 784 quartz. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Classima


Hodinky Baume & Mercier 10490 Classima kombinujú 27 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má perleťový analógový ciferník s dátumovkou a 9 briliantovými brúsenými diamantmi, ktoré sú všetky chránené zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky strojček Ronda 784 quartz. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Classima


Hodinky Baume & Mercier 10545 Classima kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý kožený remienok s prackou. Má perleťový analógový ciferník s dátumovkou a 8 diamantovými hodinovými značkami s celkovou hmotnosťou 0,03 ct, pričom všetky sú chránené zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky automatický strojček ETA 2892-A2 s 21 rubínmi a 42 hodinovou rezervou chodu. Tento model má tiež zadnú stranu púzdra zo zafírového sklíčka a vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Classima


Hodinky Baume & Mercier 10609 Classima kombinujú 31 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má zelený analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky strojček Ronda 704 quartz. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Baume Mercier Classima