Krásne jednoduché hodinky Zoe sú ideálne na každodenné nosenie. Kus vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom má kontrastný strieborný ciferník. Ciferník je osadený bodkami z ružového zlata a kryštálovými indexmi.

Dámske hodinky Armani Exchange Zoe

Dámske hodinky Armani Exchange Zoe


Hodinky Zoe od Armani Exchange vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozlátením dodajú vášmu každodennému vzhľadu ženský vzhľad. Zlatý ciferník je osadený doplnkovými zlatými hodinovými značkami s krištáľovými odleskami na pozícii 12, 3, 6 a 9 hodín. Kus je zakončený zapínacou sponou pre ľahké nosenie a vyberanie.

Dámske hodinky Armani Exchange Zoe


Hodinky Armani Exchange AX5259 Lady Hampton kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a béžovo hnedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník s pútavým kamienkovým rámom, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky s remienkom Armani Exchange Lady Hampton


Hodinky Armani Exchange AX5260 Lady Hampton kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tvare ružového zlata a tmavomodrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s pútavým kamienkovým rámom, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky s remienkom Armani Exchange Lady Hampton


Hodinky Armani Exchange AX5256 Lady Hampton kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má strieborný kryštálový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky Armani Exchange Lady Hampton


Hodinky Armani Exchange AX5257 Lady Hampton kombinujú 36 mm zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má šedý kryštálový ciferník so zlatými tónmi, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky Armani Exchange Lady Hampton


Hodinky Armani Exchange AX5258 Lady Hampton kombinujú 36 mm dvojfarebné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Disponuje ciferníkom z bieleho kryštálového kameňa s akcentmi v tóne ružového zlata, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky Armani Exchange Lady Hampton


Hodinky Armani Exchange Ladybanks AX5265 kombinujú 38 mm okrúhle nylonové plastové puzdro a čierny gumený remienok s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník so zlatými ručičkami, hodinovými značkami a trblietavým krištáľovým rámom, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Hodinky s remienkom Armani Exchange Ladybanks