Tieto dámske hodinky nám kúpila Armani Exchange. Obsahuje obdĺžnikové puzdro s rozmermi 22 mm x 27,5 mm s čiernym ciferníkom s kontrastnými striebornými prvkami. Je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámske hodinky Armani Exchange Silver Tone

Dámske hodinky Armani Exchange Silver Tone


Tieto nádherné hodinky prezentuje Armani Exchange. Tento kúsok je krásne vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele a má tiež neuveriteľné pokovovanie ružovým zlatom. Komplexný ciferník pozostáva z nádherného perleťového pozadia s elegantnými osadenými kamienkami a osviežujúcim ružovým zlatom. Trblietavé vsadené kamene fungujú ako ukazovatele hodín a dodávajú dielu nádherné a očarujúce prvky. Pozoruhodné hodinky s chronografom a klasický príklad Armani Exchange. Šírka púzdra 35 mm. Strojček Quartz. Vodeodolnosť 50 metrov

Dámsky náramok s dvojtónovým chronografom Armani Exchange


Tento dizajn Outerbanks bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s bielym ciferníkom chronografu so žiarivo modrými ručičkami a indexmi. Tento pútavý model má tiež dátumovku, funkciu stopiek a bol doplnený odolným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Armani Exchange


Doprajte sebe alebo svojim blízkym túto darčekovú súpravu hodiniek a štítkov na batožinu Armani Exchange. Obsahuje dámske hodinky s bielym silikónovým remienkom s bielym ciferníkom a zlatými prvkami a tento biely silikónový štítok na batožinu so zlatým logom s rozmermi 79 mm x 51 mm.

Dámske hodinky Armani Exchange White Gold Tone Luggage Tag Watch


Hodinky Armani Exchange Zoe AX5912 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a náramok z ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má bordovo červený vzorovaný analógový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky náramok Armani Exchange Zoe


Hodinky Armani Exchange Ladies Zoe AX5915 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a zodpovedajúci náramok so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník so zeleným listovým vzorom s ručičkami v tóne ružového zlata a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky náramok Armani Exchange Zoe


Hodinky Armani Exchange Zoe AX5913 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a vínový červený kožený remienok s tradičnou prackou. Má analógový ciferník so vzorom ružového zlata so zodpovedajúcimi ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Armani Exchange Zoe s remienkom


Hodinky Armani Exchange Zoe AX5911 kombinujú 36 mm okrúhly ružový zlatý tón a puzdro z nehrdzavejúcej ocele a trojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny vzorovaný analógový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky trojfarebný náramok Armani Exchange Zoe