Hodinky Armani Exchange AX5658 kombinujú okrúhle tvarované puzdro zo zmiešaného kovu a ružový zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má analógový ciferník z ružového zlata so subciferníkmi chronografu, ktorý je chránený tvrdým sklom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Armani Exchange Giacomo s ružovým zlatom s chronografom

Dámske hodinky Armani Exchange Giacomo s ružovým zlatom s chronografom


Dodajte svojim outfitom šmrnc s týmto nádherným kúskom od Armani Exchange. Jasná zvodná zlatá farba bola dosiahnutá aplikáciou pozlátenia na nehrdzavejúcu oceľ, čím sa vytvoril božský a ohromujúci estetický efekt. Oceľový náramok bol skonštruovaný spojením mnohých samostatných článkov dohromady, aby sa vytvorila pevná a pohodlná kvalita, zapínanie pomocou spony na nasadenie tlačidla. Sklenená kupola z minerálneho kryštálu chráni ciferník v zlatej a striebornej farbe, ktorý sa skladá z: tmavšej šedej časti obopínajúcej vonkajší okraj s čiernou minútovou stupnicou, druhého segmentu s množstvom osadených krištáľových kameňov, ktoré vytvárajú fenomenálne trblietanie, a tretej vrstvy pozostávajúcej z zlatého kruhu zdobeného rytinami Armani Exchange v hornej a dolnej časti a záverečná časť zaberajúca stred pozostávajúca zo strieborného disku s logom ochrannej známky A l X. Hodiny, minúty a sekundy sa zobrazujú pomocou trojice ručičiek so zlatým tónom poháňaných quartzovým strojčekom a vodotesnosťou 50 metrov

Dámsky náramok Armani Exchange Gold Plated Stone Set


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu šmrnc s týmito úžasnými hodinkami Lady Banks. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozlátením a má zlatý ciferník s hodinovými obuškami pokrytými krištáľom.

Dámske hodinky Armani Exchange Lady Banks


Hodinky Armani Exchange AX5578 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele s a. Má analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Armani Exchange Lola Silver Dial


Hodinky Armani Exchange AX5580 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske dvojfarebné hodinky Armani Exchange Lola


Hodinky Armani Exchange AX5573 Lola kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a sieťovaný náramok s posuvným preložením cez sponu. Má strieborný analógový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a kryštálmi na vonkajšom okraji každej hodinovej značky, ktoré sú všetky chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Armani Exchange Lola


Hodinky Armani Exchange Lola AX7130SET kombinujú 36 mm okrúhly ružový zlatý tón a puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok v štýle sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník s kontrastnými ručičkami v tóne ružového zlata a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Tiež spolu so zodpovedajúcim krúžkom na kľúče Armani Exchange, čo z neho robí ideálny darček pre vášho blízkeho.

Dámske hodinky Armani Exchange Lola


Armani Exchange nám prináša túto štýlovú súpravu dámskeho náramku a hodiniek. Hodinky so sieťovaným náramkom v tóne ružového zlata so strieborným ciferníkom slnečných lúčov s kubickými zirkónmi a 19 cm dlhým náramkom z nehrdzavejúcej ocele s dizajnom loga v tóne ružového zlata.

Dámsky náramok Armani Exchange v tóne ružového zlata