Tento trendový model Accurist bol vyrobený s čiernym puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s čiernym ciferníkom s kontrastnými ručičkami v ružovom zlate a hodinovými značkami. Tento model je zakončený čiernym koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Accurist s čiernym koženým remienkom

Dámske hodinky Accurist s čiernym koženým remienkom, 8181


Hodinky Accurist LS410B kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má modrý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, subciferníky chronografu a kryštálové hodinové značky, ktoré sú všetky chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež krištáľový rám a vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Accurist Blue Chronograph


Tieto dámske hodinky s úžasným perleťovým ciferníkom určite zapôsobia. Trblietavé kamienkové hodinové značkovače fungujú v kombinácii so zlatými ručičkami, aby predviedli tradičný 12-hodinový analógový displej. Bezpečne sa zapína pomocou svetlomodrého koženého remienka. Šírka púzdra: 34 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Accurist Blue London


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu žiarivý vzhľad s týmito klasickými hodinkami od Accurist. Kus vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s pozláteným dvojfarebným dizajnom je zdobený trblietavými kryštálmi. Na bielom ciferníku sú kontrastné pozlátené hodinové obušky a ručičky s dátumovkou na 3. hodine. Kus je zakončený krištáľovým náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámsky náramok Accurist


Tieto klasické a ženské hodinky sú vybavené pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele a puzdrom na ciferník s kontrastným perleťovým ciferníkom. Ciferník je zdobený pozlátenými hodinovými obuškami a vyvýšenou obrubou. Ukončené zapínaním na sponu pre jednoduché nosenie a bezpečné vyberanie.

Dámsky náramok Accurist Classic Gold Plated Mother Of Pearl Dial


Tieto zlaté dámske hodinky od Accurist majú strieborný ciferník so zlatými ručičkami a hodinovými značkami. Je doplnený 28 mm zlatým puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a zodpovedajúcim náramkom so zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámsky klasický zlatý náramok Accurist


Tento úžasný kúsok sa vyznačuje nadčasovou eleganciou. S nápadným puzdrom striebornej farby, ktoré obklopuje trblietavý perleťový ciferník s vyvýšenými striebornými figúrkami a hodinovými obuškami. Zakončené elegantným náramkom so zapínaním na pracku.

Dámsky náramok Accurist Classic Mother Of Pearl Dial Tonneau