Hodinky Accurist Pure Brilliance ponúkajú nadčasový klasický dizajn s bielym slnečným ciferníkom s hodinovou a minútovou ručičkou dauphine, trblietavými zirkónmi na 12. hodine pre trblietavý nádych doplnený koženým remienkom ako uhľovo sivý.

Dámske hodinky Accurist Pure Brilliance s bielym ciferníkom a šedým koženým remienkom

Dámske hodinky Accurist Pure Brilliance s bielym ciferníkom a šedým koženým remienkom


Tieto módne dámske hodinky majú puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a zodpovedajúci náramok. Analógový displej je zobrazený na striebornom ciferníku s kamennými ukazovateľmi hodín a tenkými padnúcimi ručičkami. Šírka púzdra: 32 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Accurist Rose Gold London


Hodinky Accurist LB211BR kombinujú 40 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a náramok so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má hnedý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, subciferníky chronografu a kryštálové hodinové značky, ktoré sú všetky chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež krištáľový rám a vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Accurist s ružovým zlatom s chronografom


Hodinky Accurist 8191G kombinujú 18 mm oválne puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a kryštálovú sadu polovičného náramku s polovičným náramkom s prehnutou sponou. Má perleťový analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Táto súprava obsahuje ladiaci kryštálový náramok a zodpovedajúci náhrdelník a náušnice.

Dámske hodinky Accurist s ružovým zlatom


Hodinky Accurist 8210 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a hnedý kožený remienok s prackou. Má perleťový analógový ciferník s diamantovými značkami hodín, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske diamantové hodinky Accurist v tóne ružového zlata


Hodinky Accurist 8094 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a náramok so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má ružový perleťový analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, subciferníky chronografu a kryštálové hodinové značky, ktoré sú všetky chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež krištáľový rám a vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Accurist Rose Gold s chronografom


Dámske hodinky Accurist 8230 kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má analógový ciferník z perlete s ručičkami v tóne ružového zlata, indexy a trblietavý kryštál v polohe 12 hodín, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Accurist s remienkom v tóne ružového zlata


Hodinky Accurist 8185 kombinujú 35 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a hnedý kožený remienok s prackou. Má biely analógový ciferník s ručičkami z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Accurist v tóne ružového zlata