V týchto klasických hodinkách sa prejavuje nadčasová elegancia. Vyrobené s nápadným puzdrom na ciferník, ktoré obklopuje elegantný perleťový biely ciferník s hodinovými obuškami a figúrkami pozlátenými ružovým zlatom. Kúsok je zakončený mäkkým čiernym koženým remienkom a tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Accurist Classic Rectangular Mother Of Pearl Dial s čiernym koženým remienkom

Dámske hodinky Accurist Classic Rectangular Mother Of Pearl Dial s čiernym koženým remienkom


Eleganciu a minimalizmus nájdete v týchto klasických hodinkách od Accurist. Kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým pozlátením a má ostrý biely ciferník s kontrastnými čiernymi hodinovými značkami a ručičkami. Kus je zakončený dátumovým okienkom na 3. hodine a ohromujúcim rámčekom osadeným kameňom.

Dámske klasické hodinky Accurist


Tieto jednoducho úžasné hodinky dodajú vášmu každodennému vzhľadu iskrivý vzhľad. Pútavý dvojfarebný dizajn je doplnený puzdrom a náramkom z kameňa. Jemný červený ciferník je osadený ružovým zlatom pokovovanými bodovými indexmi s trblietavými kamienkovými akcentmi.

Dámske klasické hodinky Accurist


Tieto hodinky Accurist Contemporary, ktoré vyžarujú sebadôveru a štýl, určite urobia vyhlásenie. Jedinečný náramok zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele pokovovaný hnedou farbou s doplneným vzorovaným perleťovým ciferníkom s kamennými hodinovými značkami pre trblietavý nádych a puzdrom pozláteným ružovým zlatom.

Dámske hodinky Accurist Contemporary Rose Gold Plated Mother Of Pearl Dial Mesh Remienok


Tieto moderné hodinky, ideálne na každodenné nosenie, majú puzdro na ciferník z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom s kontrastným elegantným strieborno-bielym ciferníkom. Kus je zakončený mäkkým čiernym koženým remienkom s tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Accurist Contemporary Rose Gold pozlátené bielym vzorovaným ciferníkom s čiernym koženým remienkom


Accurist nám prinášajú tieto moderné dámske hodinky. S ružovým zlatým ciferníkom s dátumovkou a luminiscenčnými ručičkami. Je doplnená o krištáľový kamenný rám a biely kožený remienok s tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Accurist Contemporary Rose Gold Tone s bielym koženým remienkom


Tieto elegantné a štýlové hodinky majú dizajn pozlátený ružovým zlatom a sú ideálne na každodenné nosenie. Kus obsahuje červený ciferník s hodinovými značkami a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom. Hodinky sú zakončené jedinečným trblietavým kameňom v polohe 12 hodín a nastaviteľným náramkom z milánskej sieťoviny.

Dámske hodinky Accurist Contemporary


Tieto moderné hodinky sú ideálne na každodenné nosenie a majú puzdro na ciferník z nehrdzavejúcej ocele s kontrastným elegantným strieborno-bielym ciferníkom. Kus je zakončený mäkkým hnedým koženým remienkom s tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Accurist Contemporary s bielym vzorom s hnedým koženým remienkom