Hodinky Michael Kors MK4667 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske dvojtónové hodinky Michael Kors White Dial

Dámske dvojtónové hodinky Michael Kors White Dial


Hodinky Michael Kors Lauryn sú skvelým doplnkom na všetky príležitosti a pýšia sa pekným a očarujúcim dizajnom. Trblietavý kamienkový rám rámuje ružový ciferník s rímskymi číslicami a štíhle ženské ručičky. Kompletný s ružovým koženým remienkom a tradičnou sponou pre bezpečné a pohodlné nosenie. Strojček hodiniek: Quartz

Hodinky s ružovým remienkom Michael Kors Lauryn


Hodinky Michael Kors Lennox MK7281 kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe s trblietavým krištáľovým rámom a čiernym silikónovým kaučukovým remienkom s logom MK s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Silikónové hodinky Michael Kors Lennox s čiernym remienkom


Hodinky Michael Kors Lennox Bracelet MK7278 kombinujú 33 mm okrúhle zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele PVD s trblietavým krištáľovým rámom a zlatým náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník so zlatými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Náramok Michael Kors Lennox


Hodinky Michael Kors Lennox MK7282 kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a ružovým silikónovým kaučukovým remienkom MK Logo s tradičnou prackou. Má analógový ciferník vo farbe ružového zlata s luminiscenčnými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Ružové silikónové náramkové hodinky Michael Kors Lennox


Hodinky Michael Kors MK7279 kombinujú 33 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky s bielym ciferníkom Michael Kors Lennox s ružovým zlatom


Hodinky Michael Kors Lennox Watch MK1062SET kombinujú 37 mm okrúhle zlaté PVD puzdro z nehrdzavejúcej ocele s trblietavým krištáľovým rámom a zlatým náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník v zlatej farbe s krištáľovým logom MK a luminiscenčnými ručičkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Tieto hodinky sa dodávajú so zodpovedajúcim retiazkovým náramkom v zlatej farbe s rozpoznateľným logom MK a trblietavým krištáľovým kameňom, ktorý hodinky dokonale dopĺňa.

Michael Kors hodinky Lennox


Hodinky Michael Kors Lexington MK7275 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata s trblietavým krištáľovým rámom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má bordovo červený analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a chronografom, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Náramok s chronografom Michael Kors Lexington