Hodinky Accurist 8385 Core kombinujú 28 mm pozlátené okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny trblietavý analógový ciferník s rímskymi číslicami na pozíciách 12, 3, 6 a 9 a na ostatných pozíciách osadenými kryštálmi. Dve pozlátené ručičky sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske dvojfarebné trblietavé hodinky Accurist

Dámske dvojfarebné trblietavé hodinky Accurist


Tieto klasické spoločenské hodinky sú ideálne na každodenné nosenie. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má puzdro pozlátené ružovým zlatom. Perleťový ciferník je osadený hodinovými obuškami a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom. Kus je zakončený prepojeným náramkom v štýle brány pozlátený ružovým zlatom.

Dámske hodinky Accurist


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu elegantný povrch s týmito úžasnými hodinkami Pure Brilliance. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s pozlátenými akcentmi, kúsok obsahuje oslnivé fazetované zirkónové kamene. Strieborný ciferník je osadený pozlátenými ručičkami a je zakončený dvojfarebným náramkom.

Dámske hodinky Accurist


Tento elegantný a tenký dizajn dodá vášmu každodennému vzhľadu elegantný vzhľad. Hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú strieborný ciferník s indexmi a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Rám s vyrytým logom má tenkú skrutkovaciu korunku. Kúsok je zakončený jemným náramkom a záhybom na zapínanie na sponu.

Dámske hodinky Armani Exchange Giulia


Hodinky Armani Exchange Hampton Bracelet AX7139SET kombinujú 36 mm okrúhle zlaté PVD puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborno-kryštálový analógový ciferník so zlatými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Tieto hodinky sú dodávané so zodpovedajúcim zlatým a bielym korálkovým náramkom, ktorý hodinky dokonale dopĺňa.

Hodinky Armani Exchange Hampton


Tento pútavý dizajn Drexler bol vytvorený s odolným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s bielym, čiernym a červeným ciferníkom chronografu so striebornými ručičkami a čiernymi tónovými indexmi. Tento model má tiež funkciu stopiek a bol doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Armani Exchange Drexler


Tento trendový dizajn Fitz bol vyrobený s odolným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s čiernym slnečným ciferníkom s kontrastnými striebornými ručičkami a indexmi. Tento model je zakončený hnedým koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Armani Exchange Fitz


Hodinky Armani Exchange AX5657 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, subciferníky chronografu, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Armani Exchange Giacomo pozlátené bielym ciferníkom