Dodajte svojmu každodennému vzhľadu luxusný vzhľad s týmito úžasnými hodinkami od Accurist. Tento kus je vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pozláteným ružovým zlatom a má kontrastný čierny ciferník z perlete. Ciferník je osadený štvorcovými diamantovými indexmi a kontrastnými ručičkami pozlátenými ružovým zlatom. Kúsok je zakončený dátumovým okienkom na 3. hodine a koženým remienkom s vyrazeným krokom.

Dámske diamantové hodinky Accurist

Dámske diamantové hodinky Accurist


Accurist nám prináša tieto atraktívne dámske náramkové hodinky z nádhernej pozlátenej ocele. Okrúhly ciferník v zlatom tóne obsahuje ladiace značky hodín so štíhlymi ručičkami, ktoré sú ideálne na obliekanie vašich outfitov. Je to skvelý darček pre vášho blízkeho, nakupujte s dôverou. Hĺbka púzdra: 7 mm. Šírka púzdra: 27 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámsky náramok Accurist London


Nenútene štýlové tieto jednoduché, no elegantné hodinky sú ideálne na každodenné nosenie. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má ozdobný strieborný milánsky remienok. Diel má ľadovo modrý ciferník, ktorý je osadený značkami hodín z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske milánske hodinky Accurist


Nenútene štýlové tieto jednoduché, no elegantné hodinky sú ideálne na každodenné nosenie. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s puzdrom pozláteným ružovým zlatom a má kontrastný strieborný milánsky remienok. Diel má červenkastý ciferník s indexmi pozlátenými ružovým zlatom.

Dámske milánske hodinky Accurist


Nenútene štýlové tieto jednoduché, no elegantné hodinky sú ideálne na každodenné nosenie. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s puzdrom pozláteným ružovým zlatom a má kontrastný milánsky remienok z červeného bronzu. Diel má sivý ciferník s indexmi pozlátenými ružovým zlatom.

Dámske milánske hodinky Accurist


Tento trendový model Accurist bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s ružovým ciferníkom s luminiscenčnými ručičkami a zodpovedajúcimi značkami hodín v tóne ružového zlata. Tento model je tiež vybavený zobrazením dňa/dátumu, trblietavým kamienkovým rámom a je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Accurist Pink Crystal Beel


Zvýraznite svoj štýl a osobnosť s týmito pekne vyzerajúcimi dámskymi hodinkami od Accurist. Okrúhly ciferník z perlete sa môže pochváliť trblietavým displejom, ktorý obsahuje hodinové značky a zlaté ručičky. Bezpečne sa zapína pomocou ružového remienka z pravej kože. Šírka púzdra: 34 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Accurist Pink London


Úchvatné hodinky z kolekcie Accurist Pure Brilliance s pútavým náramkom a puzdrom z ružového zlata a nehrdzavejúcej ocele v dvoch odtieňoch, zakončené strieborným ciferníkom s kryštálmi na 12., 3., 6. a 9. hodine a osadeným okolo lunety, ktorá zachytáva krásne svietiť.

Dámsky náramok Accurist Pure Brilliance Two Tone Stone Set