Hodinky Tissot T126.207.36.013.00 T-Lady kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s pokovovaním ružovým zlatom a hnedý remienok zo zrnitej hovädzej kože v štýle aligátora s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s tmavomodrými ručičkami a sekundovou ručičkou. Dátum je viditeľný na pozícii 6 so strieborným okrajom, ktorý je chránený pod klenutým zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu s antireflexnou vrstvou. Energiu generuje švajčiarsky automatický strojček s rezervou chodu približne 48 hodín. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske automatické hodinky Bellissima s ružovým zlatom Tissot

Dámske automatické hodinky Bellissima s ružovým zlatom Tissot


Hodinky Tissot T126.207.11.013.00 T-Lady kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s tmavomodrými ručičkami a sekundovou ručičkou. Dátum je viditeľný na pozícii 6 so strieborným okrajom, ktorý je chránený pod klenutým zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu s antireflexnou vrstvou. Energiu generuje švajčiarsky automatický strojček s rezervou chodu približne 48 hodín. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske automatické hodinky Tissot Silver Bellissima


Pôsobivé dámske náramkové hodinky značky Tissot, kované s atraktívnym remienkom náramku z nehrdzavejúcej ocele. Minimalistický strieborný ciferník obsahuje kombináciu rímskych číslic a značiek hodín spolu s dátumovým okienkom umiestneným na 3. hodine. Prepracované hodinky ideálne na každodenné nosenie. Šírka púzdra: 29 mm. Hĺbka púzdra: 8 mm. Vodeodolnosť: 50 metrov. Strojček: Swiss Quartz

Dámske hodinky Tissot T-classic Bridgeport


Pôsobivé dámske náramkové hodinky značky Tissot, kované s atraktívnym dvojfarebným remienkom náramku z nehrdzavejúcej ocele. Minimalistický perleťový ciferník obsahuje kombináciu rímskych číslic a štíhlych ukazovateľov hodín spolu s dátumovým okienkom umiestneným na 3. hodine. Prepracované hodinky ideálne na každodenné nosenie. Šírka púzdra: 29 mm. Hĺbka púzdra: 8 mm. Vodeodolnosť: 50 metrov. Strojček: Swiss Quartz

Dámske hodinky Tissot T-classic Bridgeport


Vzácna kombinácia jednoduchosti a elegancie tvorí tento úžasný klasický automat Carson. Hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú strieborný ciferník s obuškom a diamantovými indexmi. Okrem dátumu na šiestej hodine sa hodinky môžu pochváliť 38-hodinovou rezervou chodu, vodotesnosťou do 50 metrov a klenutým zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Hodinky sú zakončené náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínacou sponou.

Dámsky prémiový automatický diamantový náramok Tissot T-classic Carson


Rad Tissot s Carson dostal vylepšenie na Carson Premium, ktorý dostal čistejší ciferník, jeden horný krúžok na puzdre a dátumové okienko premiestnené z 3 na 6. Tento dámsky kremenný model má leštenú nehrdzavejúcu oceľ a zlaté PVD puzdro a zodpovedajúci päťdielny náramok, strieborný vnútorný ciferník, matný strieborný vonkajší ciferník s plnými rímskymi číslicami a skladacia motýľová spona s tlačidlom.

Dámsky prémiový náramok Tissot T-classic Carson


Rad Tissot s Carson dostal upgrade na Carson Premium, ktorý dostal čistejší ciferník, jeden horný krúžok na puzdre a dátumové okienko premiestnené z 3 na 6. Tento dámsky kremenný model má matné a leštené puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zodpovedajúce päťdielny náramok, strieborný vnútorný ciferník, matný strieborný vonkajší ciferník s plnými rímskymi číslicami a skladacia motýľová spona s tlačidlom.

Dámsky prémiový dvojfarebný náramok Tissot T-classic Carson


Tieto klasické dámske hodinky majú okrúhly biely ciferník s rímskymi číslicami a čiernymi ručičkami. Pohodlne sa zapína pomocou čierneho remienka z pravej kože. Šírka púzdra: 30 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov. Kaliber: 6 3/4 x 8

Dámske malé čierne hodinky Tissot T-classic Everytime